Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra mit próbáljak még...

Felfázásra mit próbáljak még ki? Az antibiotikum nem hatott.

Figyelt kérdés

Az a tünetem, hogy vizelésnél csíp, nem erősen, de csíp. 3 féle antibiotikumot is szedtem, de semmi nem mulasztja el, már lassan 2 hónapja tart ez. Tenyésztés volt, nem találtak benne semmit. Szedtem/szedek tőzegáfonya kapszulát, urzinolt, d-mannózt, ezüst kolloidot ittam medveszőlő és mezei zsurló teát. Van még valami csodaszer ami elmulaszthatja ezt a csípő érzést? Ülőfürdőt nem tudok venni, mert csak zuhanyzó van itthon. Több antibiotikumot nem vagyok hajlandó bevenni, de félek, hogy vesémre megy a dolog. Természetesen alapvető higéniai szabályokat betartom, meg szex után rögtön pisilek, tangát azóta nem hordok.

Szívesen fogadom a tanácsaitokat.



2016. febr. 16. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
villanypárnán ülés, fekvés.
2016. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokat voltam felfázva. Nekem is volt, hogy az antibiotikum, amit felírtak, nem akart használni. Napi 2őt kellett beszednem belőle, de csak rosszabbul lettem. Egy doki javasolta, hogy 4 szem a megengedett, szedjem a dupláját és elmúlott, de amúgy különféle antibiotikumok különféle bacikra valóak, lehet, hogy nem pont azt találtátok el, vagy nagyon durva a felfázás. MENJ VISSZA A DOKIHOZ!!! Nem játék, komoly szövődményei lehetnek...
2016. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kínomban esténként még meleg kamilla teát főztem és még melegen vattával pacsmagoltam, mert borzasztó volt. Ülőfürdő helyett hatásos lehet. nekem jó volt.
2016. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Haziirvos vagy nogyogyasz(amelyikhez akarsz menni), a Monural nevu port kiirja.Ez egy db tasak este pisiles utan kell meginni vizbe feloldva masnap reggel semmi bqjpd nem lesz.Ez egy csodaszer,nekem mindig hatott.Kb 800ft.
2016. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!