Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolni fogja az eredményt?

Befolyásolni fogja az eredményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, fertőzés miatt. Jelenleg elkezdtem kezelni magam 3 napos Canesten Kombival, aminek szombat este lesz vége. A kérdésem az lenne, hogy a Canesten befolyásolni fogja-e a kenet mintát? Itt legfőképpen arra gondolok, hogy lehetséges-e az, hogy a Canesten miatt nem fog találni semmit az orvos, de közben meg csak a Canesten gyengítette, a gombát. Nyilván fogom mondani az orvosnak hogy otthon elkezdtem kezelni magamat, de ha esetleg ez befolyásolni fogja a mintavételt, akkor inkább abba hagyom a Canesten használatát.
ápr. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A pontos kérdésedre nem tudok választ, de én inkább azért aggódnék, hogy másfél nap nem elég a tablettának, hogy kiürüljön a hüvelyedből. Nem hiába szokták ajánlani, hogy tisztaságit hordjon az ember, amikor ilyeneket kell használni. Szerintem 1.5 nap alatt nem tisztul ki teljesen a hüvely és lehet gyógyszer maradék ott.

Most utána néztem neten, és minimum 2 napot ajánlanak, hogy az utolsó tabletta és a vizsgálat között. Az neked nem lesz meg.

ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vizsgálja, hogy van-e gomba, akkor befolyásolja. De inkább használd végig és ne szenvedj. (Nem tudom a te orvosod mit fog tennie, de egy időben nekem visszatérő gombám volt és egyszer sem volt labor vizsgálat. Mindig a tünetekre hagyatkoztak.
ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szenvedni nem szenvedek, elég gyengék a tünetek, ezért lehet akkor inkább megvárom a vizsgálatot, biztos ami biztos. Ugy tudtam ilyenkor mindenképpen vesznek mintát, vagy csak külön kérésre?
ápr. 24. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, de nem igazán szoktak mintát venni, csak ha amúgy is esedékes a rákszűrés.
ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!