Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe nyomó fájdalom van az...

Enyhe nyomó fájdalom van az alhasamban, és a hüvelyben állandó csípő, égő érzés, mi lehet?

Figyelt kérdés
Viszont a vizeletem rendben van, nem is gyakoribb, így nem felfázásra gyanakszom, de ahhoz hasonló érzés. A kerületi ügyeleti ellátáson (vizsgálat nélkül, csak szóbeli ellátás) írtak fel Monural granulátumot, de sajnos nőgyógyászati vizsgálatra nincs lehetőségem még egy hétig, ma indulunk nyaralni. Lehet ennek súlyosabb következménye? Ha nem hat a Monural, mivel tudok enyhíteni a tüneteimen? Valamint nem ellenjavallt tengerben fürdeni?
2014. júl. 26. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A Monural granulátum húgyuti fertőzésre van. Neked meg úgy tűnik, hogy petefészek gyulladásod, vagy méh gyulladásod lehet. Ahelyedben én nem fürödnék hideg vízben.
2014. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végül persze fürödtem, a csípő érzés elmúlt, meg az alhasi fájdalom is, de így általánosságban nem érzem valahogy rendben magam azon a tájékon. ma jött meg, így elmehetek dokihoz, vagy várjam meg míg elmúlik a menstruáció? (kérdező)
2014. aug. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!