Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet kicsit duzzadt...

Hüvelybemenet kicsit duzzadt és piros néha enyhe viszketést érzek mostanában. HOgyan gyógyítsam?

Figyelt kérdés

tudom banális kérdés de nekem ez most olyan fura. VOlt még 1-2 évvel ezelőtt bacis fertőzésem gyógyszereket kúpokat használtam utána minden rendbe lett. Higiéniára nagyon figyelek nem hordok tangát.

Most azt vettem észre hogy miután elmúlt a menzesz rá 10 napra kb ilyen enyhnén világosbarnás volt a folyásom volt oylan mikor vékony csíkban totál sötétbarna folyás volt a bugyimon tehát vér van vagy volt a folyásban.ÉS a fenti tüneteket is most észlelem. volt vkinek hasonlója?

kérlek ne írjátok a dokit már 100szor jártam hozzá még régen és nem lettem okosabb.

MOst betadine kenőccsel kentem be kívül. Nem viszket úgy hogy szétkaparom a falat, nem ég de mégis diszkomfort érzésem van. Én mégis ezzel a folyással hoznám összefüggésbe hogy akkor történhetett vmi.

ilyenkor totál ideg vagyok és lemegy az önbizalmam:(


2013. febr. 26. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:

a canesten combit nem szeretem mintha több kárt csinálna mint jót.


esetleg sós esetes vízfürdő?? nem érzem súlyosnak ezért szeretnék vmi alternatívát amivel nem ártok magamnak,.

2013. febr. 26. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig első körben mindenképpen orvos, hisz tenyésztéssel derül ki, hogy milyen kórokozóval van dolgod. És akkor célzottan tudnak kezelni.

Te így magadtól baromira nem fogod megállapítani, hogy mi bajod van és mi rá a gyógymód.

A Canesten egyébként a candida gomba ellen jó csak, ha neked más gomba által okozott fertőzésed van vagy volt, vagy bakteriális, arra nem is tudott hatni, hisz nem arra készült.

De az is lehet, hogy csak a hüvelyflórád borult fel és azt kéne helyreállítani és a tüneteid megszűnnének, ugyanis a hüvelyflóra felborulása is tud okozni ilyen kellemetlen tüneteket, sőt hozzájárul egy újabb fertőzés kialakulásához.

Szóval első körben mindenképpen orvos, tenyésztés, majd célzott kezelés, utána pedig hüvelyflóra helyreállítás.

2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tenyésztés kell és az orvos által felírt termék.
2013. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned!
2013. febr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!