Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyi érzéstelenítéses Loop...

Helyi érzéstelenítéses Loop (LEEP) konizációval kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Helyi érzéstelenítésben végzett Loop vagy más néven LEEP konizációval kapcsolatban szeretnék egy pár dolgot kérdezni olyan hölegyktől, akik már átestek rajta.



Mennyire fájdalmas maga a beavatkozás?


Utána mekkora fájdalomra számíthatok? (Nagyon ritkan szedek fájdalomcsillapítót.)


Meddig szoktak táppénzen lenni utána? Ülő munkát végzek, viszont tömeközlekedem.


A táppénzes időszak alatt elláthatom a napi tendőimet? Pl: mosogatás, teregetés, boltba menni alapvető dolgokért?


Mennyire számít nagy vagy súlyos műtétnek?


Okoz maradandó károsodást? (Gyermekvállalás,szex, visszaesés)



Helyi érzéstelenítésben lesz, azt mondták, utána rögtön haza lelet menni.


Egyedül élek, nem baj, ha miután hazamentem már nem felügyel rám senki?



Elnézést kérek, ha butaságokat kérdeztem.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2022. máj. 3. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyi érzéstelesítés brutál rossz volt.
2022. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaa
2022. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mennyi táppénzre volt szükséged?

El tudtad magad látni?

2022. máj. 3. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, simán elláttam magam, két hetet voltam itthon. Műtét után annyi fájdalmam volt, kb mint egy erősebb menstruáció. A lokál volt brutális, ha nem vagyok odakötözve, szerintem lerepülök onnan. Ha teheted, válassz mást.
2022. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Remélem, nem leszek odakötözve. Ennyi pénzért legalább is nagyon remélem. Magánpraxisba megyek.

Egy csütörtöki napon műtenének. Kedden már dolgoznom kellene. Ülő munkát végzek, viszont tömegközlekedem.

2022. máj. 3. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
magánpraxisban is rögzítenek műtétkor.
2022. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mandula műtétnél el tudtam érni, hogy ne legyen lekötözés. Semmi ilyen "eszközt" nem láttam.

Viszont jobban érdekelne, hogy mennyi idő múlva lehet közlekedni és ülő munkát végezni.

2022. máj. 3. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl vagy azóta rajta? Mik a tapasztalataid?
2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!