Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok és a...

12 éves lány vagyok és a melleim sajnos még nem kezdtek el nőni, emiatt sokat szomorkodok, de hónalj szőrzetem már van. Ez normális így?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 15:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
Nomális...nekem 13 éves kor körül(mikor megjött mensim )akkor kezdett nőni mellem...s jajj mekkora lett:)Eljön a te időd is:)ne szomorkodj
2009. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ne izgulj, még fiatal vagy! Majd pár év múlva biztos elkezd nőni a cicid.

Egyébként átérzem a problémádat, nekem is kicsi volt a mellem, és nem akart nőni, a többi lánynak mindnek nagyobb volt. De azóta 30 éves lettem, szültem már 2 gyereket, és kicsivel nagyobbak lettek a melleim(még most se túl nagy, de már jobb mint volt).

2009. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ráérsz még. Mindennek eljön az ideje :) Beindul az rövidesen.
2009. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg a mell növekedése előbb indul meg, mint a szőrzeté, de fiatal vagy, várhatsz még 1 évet, hátha nálad fordítva van..
2009. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül nő először meg a mell,és utána szőrösödik az ember. Velem is így volt,mint Veled. Már mindenütt szőrösödtem 12 évesen,de mellem még nem volt. Olvastam erről egy könyvet ami azt írta,hogy van akinél előbb indul meg a szőr növekedése,mint a mellé. Ez TELJESEN normális így,nyugi.:)

=)

2009. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
1.kérdés:hány kg vagy?
2009. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%
Én 14 évesen úgy néztem ki mint egy fiú. Állandóan csúfoltak. Bár nagyon vékony voltam ez is számít. A mensim is 17 évesen jött meg először. Aztán elkerültem gimibe és minden megváltozott. Egy év múlva akik addig csúfoltak sorba álltak értem, de hiába! Szóval nem maradsz ilyen, csak te is későn érő típus vagy. Ja, és azok a lányok akiket irigyeltem a szép nagy melleik miatt, rövidesen úgy néztek ki mellettem mint a tehenek. Lógó mellek, nagy fenék stb. Most már elég öreg vagyok 37 és még mindig úgy nézek ki mint egy tini. Minimum 10 évvel szoktak fiatalabbnak nézni és időnként a személyimet is elő kell vennem hogy bizonyítsam a valódi koromat. Most épp babát várok ( 8.hónapban vagyok terhességem előtt 167cm és 54 kg voltam, most vagyok 59kg) és a múltkor leszólított a biztonsági őr egy áruházban és egészen addig udvarolt amíg a kabátomat le nem vettem és látszott a pocakom. Jót röhögtem magamban, mert kora alapján ha nem is a fiam, de bőven az öcsém lehetett volna. Szóval ne bánkódj, mert több előnye van a késői érésnek, mint hátránya. Én is sokat sírtam annakidején, most viszont azok sírnak akiket irigyeltem.
2009. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
33 kgm
2009. jan. 21. 15:19
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Jókat mondtak eddig! :)

Különben a mellnövekedés nem verseny. Majd ha eljön a fiuzás időszaka, aki szeretni fog, olyannak fog szeretni amilyen vagy, különben mással járna.


fiú voltam, és a barátnőmnek egyébként kisebb az átlagnál

2009. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Hú, én 14 éves voltam, mikor alig mertem levetkőzni tesi órához, olyan deszka voltam. Akkor jött meg a mensim és úgy elkezdett nőni, hogy nem is állt meg 85 B-ig!
2009. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!