Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt és után 2-3...

Menstruáció előtt és után 2-3 napig barnás folyás normális?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok és néhány hónapja teljesen megváltozott a menszeszem. Az első 2-3 nap barnás néha rózsaszín folyásom van, ami a harmadik nap vált normális vérzéssé, majd a 6,7,8 napon ismét barnás rózsaszínes folyás. Igazából maga a normális vérzés 3-4 napig tart, de ez is változó. Van, amikor összesen 3-4 nap alatt elmúlik. 16-án megyek nőgyógyászhoz, de addig is gondoltam, hátha más is van vagy volt így. Mi okozhatja? Változó kor?
ápr. 29. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a változókor jele. Úgy tudom, hogy a nem tökéletes hormonális szabályozásra utal a barnázás mensi előtt, de a te korodban ez teljesen normális állapot is lehet.
ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Hát remélem, hogy a változókorral lehet összefüggésben és nem más baj.
ápr. 29. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Barnázni teljesen normális menstruáció előtt avagy után. De te már abban a korban vagy, hogy valószínűleg klimaxolni fogsz, vagy már klimaxolsz. A nőgyógyász viszont hasznosabb válasszal tud szolgálni majd.
ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is a változókorra gondolok.
ápr. 30. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiány. Ha nem zavar és gyereket sem szeretnél, akkor nem nagyon csinálnak vele semmit
máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!