Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbél körüli viszketéssel...

Végbél körüli viszketéssel kapcsolatban nőgyógyászhoz mehetek?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mennék a háziorvoshoz. Volt már valakinek ilyen viszketős problémája?
2010. okt. 28. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ... semmi köze a nőgyógyászhoz.

Szerintem férges vagy, menj a háziorvpshoz.

2010. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

én nem mentem ilyen panasszal nőgyóygászhoz.

32/F

2010. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nekem is voltak már ilyen panaszaim. Nekem ami igazán bevált a kamillás törlőkendő székelés után. Próbáld ki. Vagy az aloe verás törlőkendőt. Egy hétig ezt használd, ha mégis továbbra is tart a probléma inkább bőrgyógyászhoz fordulj.
2010. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég csúnyán elzavarna a sunyiba... Semmi köze nincs neki a végbélnyílásodhoz. Valószínűleg kezdődő aranyér, vagy gombás fertőzés. Én ilyen esetben először megpróbálnék recept nélküli készítményeket és ha nem segítenek, utána mennék csak dokihoz.
2010. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyér szokott ilyen panaszokat okozni. Szerintem / de nem vagyok orvos/ kamillás vízzel mossad meg és aranyérre való kenőccsel kend be. Kenőcsöt recept nélkül lehet kapni gyógyszertárban, kaphatsz DM-ben stb. Jobbulást!
2010. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi esetre se nőgyógyászhoz menj a problémáddal. Próbáld meg székelés után mosni a végbeled vagy használj toalett kendőt, - sokfajtát kapni - ha marad a viszketés, akkor háziorvos.

HajDoktor

2010. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bénabéla11 ***** válasza:
0%

mi az hogy kezdődő aranyér?


a "végbél küröli viszketés"...eleve nem lehet aranyér...


de amugy igaz, menj el somán egy patikába, ott mond el mibajod van...egyböl adnak neked valamit!

2010. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért gondoltam mert 1 hét múlva úgyis megyek hozzá rákszűrésre.

Remélem addig rendbe jövök.

2010. okt. 28. 11:04
 9/11 anonim válasza:
sikerült vmit feliratni a problémádra?
2010. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szóval a nődokihoz nem jutottam el sajna , várnom kell most 1 hetet még. Mindenképpen megbeszélem vele, mert olvastam, hogy többedszer szülő nőknek lehet ilyen problémájuk. Úgyhogy nem fog hülyének nézni szerintem és hátha van egy receptes csodaszer.

A féreghajtót beszedtem és nem voltam az, de ezt sejtettem is.

Ami segített az a Sperti kúp volt, de nem szüntette meg teljesen a problémámat.

Esetleg te is hasonló cipőben jársz?

2010. nov. 8. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!