Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma elmentem nőgyógyászhoz és...

Ma elmentem nőgyógyászhoz és lenne pár kérdésem a leletekkel kapcsolatban, segítene valaki?

Figyelt kérdés

2,5 hete késik a menstruációm, óvszerrel védekeztünk mindig, 2 tesztet is csináltam, mind 2 negatív lett. Ma elmentem nőgyógyászhoz, ő azt mondta vizsgálat után, hogy szerinte nincs terhesség.

Ő ennyi idő után mennyire biztosra mondhatja ezt?

Elküldött UHra, ennyi idő után még gondolom nem is lehetne látni a babát. Endom 12 mm.

Ez a menzesz elmaradása miatt is lehet ilyen vastag?

Jobb oldalon tapintható ovárium. Tudom, hogy ez azt jelenti, hogy jobboldalon tapintható a petefészkem, de ez mire utal?


Bármiféle segítséget köszönök szépen ezzel kapcsolatban!


2010. jún. 22. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A 12 mm nem sok. Nekem 19 mm szokott lenni menszesz előtt.


2,5 hetes késésnél a baba már több, mint 6 hetes, és jól látható. Nekem ekkor volt 1,6 centis a kisbabám. Ekkora terhességet minden nőgyógyász észrevesz. Ha a teszted is negatív, meg védekeztetek is mindig, akkor nem vagy terhes, ne parázz. Valami más miatt késik.

2010. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, főleg, hogy nem csak hasraütés szerűen, hanem saját tapasztalatból mondod :)


várok esetleg további válaszokat is azért!

2010. jún. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!