Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nagy bajom ha véres a...

Lehet nagy bajom ha véres a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szedek fogamzásgátlót ezért szerintem nem lehet attól hogy még nem állt be rendesen a menszeszem.Vesekövem van de attól nem volt még eddig ilyen csak akkor ha lejött a kövem a pisilésnél.Ezért félek hogy nem e valami komolyabb bajom van.Gondoltam megpróbálom először a kamillás forró fürdőt hátha felfáztam.De kérlrk titeket hogy segítesetek nekem adjatok tanácsot.Terhesség jele lehet ez?Előre is köszönöm.
2010. okt. 28. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is tisztázni kéne, honnan jön a vér.

Fehérfolyás a hüvelyből jön, ha az véres, lehet köztivérzésed a tablettától, de ha eddig nem volt, kicsit az esély rá. Ha valamilyen gyulladás van, esetleg méhszájseb, és az vérzik, az elég nagy baj. Lehet akár ciszta is. De csak nőgyógyász és csak vizsgálattal tudja megmondani, ezek közül miről van szó. Terhességről biztosan nem.

Ha a vér a húgycsőből jön, az lehet felfázás, de ha már véres, szintén elég nagy baj. Jelezhet veseproblémát, az is elég nagy baj. Ezekben az esetekben a háziorvos illetékes.

Haladéktalanul fordulj orvoshoz. Egyik sem kezelhető kamillával.

2010. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!