Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet véres a fehérfolyá...

Mitől lehet véres a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Nem, nem úgy véres, hogy teljesen, csak éppen hogy egy nagyon picit. A menstruáció miatt biztos nem, másfél-két hét múlva kell csak megjönnie. Sokkal több a fehérfolyásom, mint általában szokott. Ilyen sárgás színű is szokott lenni néha... :S Sokkal többet jártam wc-re is. A múlt héten eléggé meg voltam fázva, talán még felfázva is. Viszont csütörtökön egy hónap után együtt voltam a barátommal, és igazából onnantól kezdve jelentkezett ez az egész... Viszket, csíp, sehogy sem jó... Egy kicsit érzékeny nyomásra is. :S Orvoshoz nem fogok elmenni a rossz tapasztalatok miatt. Mitől lehet ez az egész?


16 éves vagyok.


2009. márc. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen megoldás az orvos. Sok helyen van 18 éven aluliakra szakosodott gyereknőgyógyászat, oda is mehetsz nyugodtan. Ilyen panaszok esetén orvoshoz kell fordulni, ez nem egy olyan állapot ami magától, és nem szabad halogatni a kezelésüket.
2009. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gumival védekeztél a barátoddal? Lehet, hogy valami fertőzés. Mindenképp menj el orvoshoz, magától nem fog megoldódni!
2009. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen védekeztünk.
2009. márc. 16. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ne húzd az időt! Nem lesz jobb magától!
2009. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!