Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő véres vizeletnek...

Visszatérő véres vizeletnek mi lehet a hátterében?

Figyelt kérdés

2 hete volt hólyaghurut gyulladásom, kaptam rá antibiotikumot és el is múlt. Az orvos azt mondta ennek nem higiéniás okai vannak, hanem egész egyszerűen nőknél ez előfordul. De ha fél éven belül többször, akkor kell elkezdeni aggódni.

Na most megint ugyanaz a szitu. Csípő és a végén véres vizelet. Akkor most mi lehet a baj?

Délután megyek orvoshoz, kiderítem, de érdekel hátha valakinek már volt ilyen és tudja mitől lehet.



2011. okt. 30. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez már elég komoly dolog! Haladéktalanul menj ügyeletre. A veséddel is lehet elég komoly gond!
2011. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vesemedence gyulladás is lehet, nekem az volt. Irány az ügyelet.
2011. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű,hogy vesemedence gyulladás.Ezzel nem érdemes játszani,mert komoly vesekárosodást szenvedhetsz,valamint veseleállást is okozhat.menj orvoshoz és kapsz majd rá gyógyszert.
2011. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Viszont ha a vesémmel gond lenne, nem kéne hogy lázam legyen, meg hogy fájjon a derekam? Mert nekem egyik sincs. Na mindegy, majd az orvos megmondja.
2011. okt. 30. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy megint kiújult a gyulladás. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is pont így volt, életemben először volt hólyaghurutom, akkor dokihoz mentem , mert halálra rémültem a véres pisitől és kaptam gyógyszert, akkor szépen elmúlt. Majd pont 2 hétre rá megint... és onnantól nem volt megállás, állandóan kijött. Mindig ugyanaz a kör ment le, véres, iszonyú fájdalmas pisi, alhasi görcsök, orvos, antibiotikum. A végén már akkor is felfázásos görcseim voltak, amikor nem volt véres a pisim. Borzalmas volt, komolyan nekem még az is megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek:S Millió orvos vizsgálgatott, voltam vérvételen, teljes vese-hólyag röntgenen, rengeteg ultrahang vizsgálaton, nőgyógyászaton is, de soha semmi konkrét okot nem találtak... Én azt tanácsolom neked most elöljáróban, hogy ki kéne egy lehetőleg profi urológussal vizsgáltatnod nagyon alaposan, mi lehet a baj, vizelettenyésztést kéne csinálni. Lehet, ha én is profihoz megyek rögtön, nem estem volna át ezen a vesszőfutáson. Nekem végül kiderült, hogy valószínűleg már pszichésen gerjesztem magamnak a betegséget, mert komolyan mondom, nekem már más körül se forgott akkoriban a nyomorult életem mint hogy előjött ez a szarság, orvosok hada, gyógyszer hátán... Nekem úgy 2 éve normalizálódott a helyzet valamitől (nem tudom mitől, bár anyámnak meggyőződése, hogy az segített, hogy kidobtam nagy nehezen az akkori barátomat, akibe nem voltam soha szerelmes...). Azóta tőzegáfonya kapszulát szedek és nagyon alaposan felöltözöm télen (harisnya, atléta, derékmelegítő) nyáron meg soha nem maradok vizes fürdőruhában és nagyon hideg vizekbe nem megyek be. Most is nagy ritkán ki szokott jönni, de 1 nap zsurlóteakúra helyrerak hála istennek. Remélem, neked nem kell majd ezen átmenned.
2011. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!