Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire jó a sportmelltartó?...

Mire jó a sportmelltartó? Normál melltartóban nem jó sportolni? Sportmelltartóban jobb sportolni? Kényelmesebb egy sportmelltartó, mintegy "hagyományos"?

Figyelt kérdés

Elég ritkán hordok melltartót, mert nem szeretem hordani. Itthon sosincs rajtam melltartó.

De utcára nem megyek ki melltartó nélkül. (Régebben megtettem, de akkor többször észrevettem, hogy odanéznek és azt nem akarom.)


Aki hordott már sportmelltartót, írjon.

És hol vettétek? Milyen anyagú legyen? Kényelmesebb, mint a hagyományos? Máskor is hordjátok vagy csak sport közben?



máj. 11. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sportmelltartó tényleg tartja a mellet, nem tud mozogni, ugrálni, ezért kevesebb esély van arra, hogy emiatt megnyúlnak a tartószalagok és lógni fog a melled.

Ez föleg azoknál lényeges, akiknek van melle, az A-s méret nem tud igazán uugrálni, ha nagyobb, akkor viszont igen.


Nekem egyébként sokkal kényelmesebb, mert nem vékony a körbemenö pánt, és nem vág, nincs kapocs, ezért nem nyom sehol, ezért mindig ilyeneket hordok.

máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá nem üt át a csatja és a pántja.
máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qborka ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszoló az egyszerű top szerűre gondol.


Nekem csak a mellfellvarrásom óta van rendes sport melltartóm, teljesen másabb benne futni, hiszen kompressziós és jobban tart,mint egy sima melltartó.

Schock Absorber márkától van több darabom, ezt tudom ajánlani.

Triumphét csak üzletben próbáltam,de nem győzött meg.

máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Edzéshez hordom. Jól tart, nem mozog a mellm bárhogy hajolok. Cserébe nem formásít vagy nem tesz kivanatossa mint egy atlagos utcai melltartk. Arra valo hogy sport kozben ne zabarjanak a melleid.

Nekem b-s a meretem de igy is kell. Mikor a-s voltam akkor is kelllett.

Rendes melltartoban nem szeretek sportolni mert a mozgasoktol osszevissza csuszkalnak a pantok.

Raadasul a rendeseket nem mosom annyiszor mint a sportot. Utobbit minden hasznalat uzan.plusz egy jo sportmelltarto izzadtsagelvezeto is. A sima utcaiban ha leizzadsz akkor alig szarad meg vagy egyaltalan nem es a legtobben foltot is hagy

máj. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sok hasznos dolgot írtatok! Pont ezek a részletek érdekeltek! Jó, hogy kitértetek ezekre is!


De még azt írjátok már meg légyszi', hogy milyen anyagból készültet érdemes venni?! És hol? Én eddig csak a Decathlonban láttam. Nagyon ritkán járok üzletekbe, ezért nem tudom, hogy hol érdemes megvenni.

Ebben még segítetek?

máj. 12. 05:56
 6/7 qborka ***** válasza:
60%

Legfontosabb,hogy próbálni kell, vagyis célszerűbb üzletben venni,mint rendelni



Ha tényleg nagy a melled,akkor Shock absorber a márkát javaslom,ami nekem bevált.

Különböző kompressziót találsz futáshoz, jógához stb...

Nem tudom, kapható e még a Sports directben. Év elején láttam még az Aréna plázában,de múlt héten már nem. Bár lehet,csak nem találtam 🙂

máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
máj. 12. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!