Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert barna a menstruaciom...

Miert barna a menstruaciom már 4 napja?es rendes piros nem is volt csak barna-fekete (16 éves vagyok és szűz vagyok) ilyen meg nem történt velem csak mensi előtt vagy után

Figyelt kérdés
Fontos
márc. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a mennyisége sem a megszokott, inkább csak maszatolás, pecsételés? Van-e bármi más tüneted? Alhasi görcs, fájdalom, csípő vagy viszkető érzés a hüvely környékén? Húgyhólyaggyulladásra (felfázásra) utaló jelek? Gyakori vizelési inger, csípő, fájdalmas pisilés? Ha ezek bármelyike fennáll, akkor valószínűleg valami gyulladás lehet, menj orvoshoz. Ha semmi egyéb tünet nincs, akkor egyelőre nem kell pánikolni, még nem rég óta menstruálsz, a nő test nem gép, nem minden menstruáció egyforma. Ha ez utóbbi a helyzet, akkor egyelőre más teendőd nincs, várd meg a következőt. Ha az is ilyen, esetleg közben bármi más panaszod lesz, pecsételő vérzés pl. akkor menj orvoshoz. Mióta menstruálsz egyébként? Rendszeres már a ciklusod? Hány napos és hány napig tart a vérzés? Előtte-utána szokott pecsételő vérzés lenni, jól értem?
márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
7%
Csokis.
márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma görcseim is lettek erősek és hasmenesem van és lehet attól hogy mensi előtt forró vízben furodtem??rendes párolog ott a víz..
márc. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!