Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valamilyen nagyobb...

Lehet valamilyen nagyobb problémája a lányomnak?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk 15 éves lányommal,és mondta,hogy már június óta kellemetlen szagú,sárga folyása van,valamint csomókat érez a lágyékában.Megnéztem,és nekem az a gyanúm,hogy nyirokcsomó-duzzanat,gondolom a fertőzés következtében.Kicsit mérges is vagyok rá,amiért nem szólt előbb.Természetesen egyből kértem időpontot,de csak 2 hét múlva adtak a gyerek-nőgyógyászatra.

Szerintetek lehet valamilyen komolyabb baja a lányomnak?Ezen a 2 heten már nem múlik sok minden,ugye?

Nyugtassatok meg,aggódom érte.

Egy anyuka


2010. okt. 29. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem gondolnám hogy komolyabb baja lenne, szinte biztosan valami fertőzés, ami jól kezelhető.

viszont 15 évesen szerintem már mehet a rendes nőgyógyászatra.

2010. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell 2 hetet várni, vidd magánrendelőbe.

Egyébként biztos valamilyen baci vagy gomba.

A csomók ettől függetlenek. Szerintem. Nem lehet holmi agyonnyomkodott szőrtüszőgyulladás következménye?

2010. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Már kértem időpontot,úgyhogy most már nem variálok,de szerintem a rendes nőgyógyászaton se kaptunk volna előbb,ráadásul ez lesz neki az első ilyen vizsgálata.A gyerek-nőgyógyászaton talán kíméletesebben bánnak vele.

2010. okt. 29. 16:42
 4/12 A kérdező kommentje:

A magánrendelő sajnos nem 20 Ft...

Szerintem nyirokcsomó,mert nekem is volt egyszer még régen,és szinte ugyanígy néztek ki.

2010. okt. 29. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de vannak akut esetek is! Ezek közé tartozik a fertőzés is. Menjenek szépen oda és fogadniuk kell önöket időpont nélkül is. 2 hét sok idő!


Egy eüs

2010. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És ez biztos,hogy csak úgy odaállítunk és fogadnak minket?Nem szeretnék fölösleges utakat tenni.

2010. okt. 29. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos nincs komoly baja! De azért máskor ne hanyagolja el, ha valami baj van!
2010. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka, nem tudom, hány éves vagy... én 33 és nő. Nem tudlak megnyugtatni. A folyás, te is tudod, bakteriális fertőzésre utal. Ha ez június óta tart kezeletlenül, nem csoda, hogy duzzadtak a nyirokcsomói, tovább terjedt a fertőzés és a gyulladás. Nem lesz egyszerű kikezelni, valószínűleg lórúgás antibiotikumot fog kapni a lányod, és még örülhetsz, ha megússza, és nem lesz meddő, a kezeletlen gyulladásnak ugyanis hegesedés a következménye, ami végleges meddőséget okozhat.

De ne haragudj meg, nem a bántás a célom, de ha én ezt nőként 33 évesen tudom, te miért nem?


Indokolt esetben sürgősséggel is adnak mindenhol időpontot. Minden perc számít... Ne hagyd magad lerázni, vagy szánd rá azt a r*hadt 10 ezer Ft-ot, és vidd el a lányodat egy magánrendelésre. Lehet, hogy a későbbi élete, házassága múlik rajta.

2010. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ui: ugye nem a te lányod kérdezte meg legalább 10-szer ugyanitt ezen a nyáron, hogy mit csináljon, ha folyása van és duzzadtak a nyirokcsomói...???
2010. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a felnőtt nőgyógyászatot,hogy fogadnak-e soron kívül ezekkel a tünetekkel.

17:47-es válasza túlzónak tűnik,és nem orvos,tehát felesleges ijesztgetni a kérdezőt,majd az orvos megmondja hogy mi a gond,és hogyan kell kezelni.

2010. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!