Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek valamilyen...

Anyukák, akinek valamilyen problémája volt terhesség alatt ami károsíthatta a babája egészségét, hogyan alakult? Egészséges a babátok, lett valami következmény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Toxémiás voltam,pajzsmirigyes vagyok és szívbeteg.A terhesség alatt végig szedtem pajzsmirigyre a hormonpótló gyógyszert,szívgyógyszert,vérnyomáscsökknetőt.Egészséges babám született.
2011. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a pajzsmirigybetegség és a toxémia nálunk is bejátszott, hosszú kórházban fekvés után megszületett az egészséges gyermek
2011. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pozitív cmv teszt, 8 hétig genetikára rohangálás, 36. héttől kórházi megfigyelés, és 40+2 hetesen egészséges kislány született. :D
2011. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szintén toxémia.fiam lefogyva csont és bőrként jött a világra(valahogy nem vették észre,hogy nem kap tápanyagot,pedig kórházban feküdtem).mozgásban elmaradt,ezt szerencsére már rég behozta.szellemileg jóval előrébb tart az átlagnál.most 21 hónapos,egészséges.van,ami neki még ne megy úgy,mint más hasonló korúnak,pl a lépcsőn csak a kezemet fogva vagy kapaszkodva tud le és fel menni,de úgy nagyon megy.
2011. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

off

kedves utolsó! nincs lemaradva a babád lépcsőzés terén se, ugyanis az átlag 2 éves korára tanul meg lépcsőzni !! (tegnap hallottam a tv-ben :)

2011. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi az infót utolsó.akkor már tényleg nincs lemaradva.a korlátba kapaszkodva teljesen egyedül fel és lemegy,vagy a kezemet fogva.ha magas padkáról le és fel lépéshez kér segítséget.ami kárpótol mindenért,a sok tornáért,idegeskedésért az,hogy mondatokban beszél, ragoz, mindent mond
2011. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!