Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van un. Feher foly asom . és...

Van un. Feher foly asom . és nem akarok vele elmenni dokihoz . Valami, , hazi praktikátok, , amivel meg lehet szüntetni esetleg? Csak normális válaszokat lécci

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 13:21
 1/8 anonim válasza:
100%
mé nem akarsz elmenni a dokihoz??sztem a doki jobb válaszokat ad mitn itt ezek...
2010. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális választ csak normális kérdésre fogsz kapni.

Inkább sétálj oda a könyvespolchoz és vedd le a "Magyar nyelvtan és helyesírás alapjai" című könyvet.

2010. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válaszolni meg elfelejtettem. Szerintem menj el orvoshoz, mert neki ez a munkája.
2010. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt most nagyon nem a helyesírásomon van a lényeg,hanem a kérdésemen ...

És azért nem akarok elmenni dokihoz mert félek egy kicsit

inkább magam szeretném megoldani ....valahogy ...

2010. okt. 30. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Magad NEM TUDOD MEGOLDANI, ha sokat vársz, akkor csak rosszabb lesz a helyzet, és esetleg késöbb már csak nehezen lehet rendbehozni, adott esetben meddöséget is okozhat az, ami a folyást okozza.

A nögyógyásznak ez a dolga, nincs semmi okod félni töle. De ha neked nem fontos az egészséged, akkor próbálkozz kuruzslószerekkel, amik teljesen tönkretesznek.


A helyesirás meg egy alapvetö dolog, aki nem tud rendesen irni, azt minden kultúráltabb helyen lenézik. Annyira nem nehéz megtanulni a helyesirást.


(A gépemen NINCS hosszú i - ezért nem tudom azt használni, még kielött beleköt valaki okoska)

2010. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz, mert Te nem tudod kideríteni, hogy mi okozza! Muszáj elmenni orvoshoz! Ne félj, a doki nem a puncidra kíváncsi, csak segíteni akar!!!
2010. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,meggyőztetek.... tényleg jobb lenne orvoshoz fordulni ..:):)
2010. okt. 30. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van fehér folyása,ez normális,a hüvely tisztulását szolgálja.Ez csak akkor jelent bajt,ha megváltozik az addig már megszokott folyás állaga,színe,szaga esetleg,vagy égető érzést okoz stb.Egyébként normális folyamat.De ilyen canestin krémmel is lehet kezelni a gombát,de folyást is csak akkor kezel a doki,ha az nagyon sok pl.
2010. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!