Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a melleimben?...

Mi lehet ez a melleimben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve kezdődöt el nőni a mellem, és azzal kezdődött, hogy egy kis golyó jelent meg benne, és ez nőtt. Fájt is ha hozzáérek, még most is fáj. Mi lehet ez? Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de az egészség azért kincs.
2010. okt. 31. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy ez valami mirigy. De azért szólj Anyukádnak.
2010. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanez van. Kb 3-4 éve vettem észre magamon, azóta egy kicsit nőtt. Szerintem nyirokcsomó. 20/L
2010. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nálam is ez van, én sem tudom hogy mi ez:S
2010. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves serdülű, vagy nagyobb leányok. Jóformán másról sem lehet hallani, és olvasni, mint a mellrákról. És ti itt kérdezősködtök, hogy mi lehet ez a csomó, ami ráadásul fáj is? El kell menni orvoshoz. Szólni kell Anyunak. Az egészség tényleg nem játék.
2010. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és kedves utolsó: én sem szeretnék játszani az egészségemmel, de az összes barátnőmnek van ilyen golyócskája, és nemtudom mi lehet ez.
2010. okt. 31. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: kb mekkora? Csak kíváncsi vagyok, mert nekem olyan 2-3 centis lehet. És azért nem félek, mert az egész testem teli van megnagyobbodott nyirokcsomókkal (amit az orvos mondott, hogy azok) fájnak is néha. Gondolom a mellemben is az lehet, ha nem az lenne ennyi év után úgyis kiderült volna.
2010. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valószínüleg jóindulatu ciszta vagy nyirokcsomó
2010. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a tejmirigy?? Csakmert szerintem az, de mindegy...
2010. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!