Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj hogyha a melleimben...

Baj hogyha a melleimben csomót érzek?

Figyelt kérdés
F/13 Először csak a jobb mellemben éreztem egy kicsi csomót ami eleinte fájt, most már mind a 2-ben érzem de egyik se fáj már. Rossz indulatú, vagy csak serdülőkori változás?
2011. jún. 24. 20:36
 1/4 yuda ***** válasza:
99% hogy serdülőkori
2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz akkor megnyugodtam
2011. jún. 24. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor pont amiatt fáj hogy piszkálod.Elvileg ha nem fáj nincs gond.Gondolom most nől a tested és változol sokat,annyi hogy figyled hogy nem e nagyobbodik,de ne nyomkodd,csak ovatosan tapintzsd ki néha,de ne aggodj.
2011. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem szabad elhanyagolni azt a kevéske %-ot sem, mert jóval kisebb arányban, de férfiaknál is (kortól függetlenül) előfordulhat emlőrák. de van ilyen ismerősöm, aki ugyanígy volt ezzel, mint te, és semmi baja nem volt, szerintem is a serdülőkorra fogható.
2011. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!