Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomókat találtam a melleimben...

Csomókat találtam a melleimben, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Önvizsgálatót végeztem.És kemény,nagy csomókat tapintottam ki.Azok nem nagyon fájnak de a mellbimbóm igen.Nagyon nagy csomók.Minkét mellemben.Felvannak dagadva,és fáj.Anyukám is megtapíntotta és az mondta neki is volt de ekkora még nem.Éppenhogy hozzá érek,tapinthatóak a csomók,és kemények...

Azt mondta elvisz nőgyógyászhoz vizsgálatra,keres egy nő orvost mert férfinak nem akarom megmutatni magam.Az egyik mellbimbómon egy ér látszik ki nagyon.

Szerintetek valami komoly bajom van?

16/L


2009. aug. 4. 23:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. aug. 4. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a mell egy mirigyes szerv, előfordulhat, hogy azok megduzzadnak, fájdalmassá válnak valamilyen betegség, gyulladás hatására akár úgy is, hogy magának a mellnek igazából nincs "baja". Viszont jelezhet daganatot is, aminél az a legjobb, ha minél előbb észleled és orvoshoz is mész vele. Nagy valószínűséggel mammográf vizsgálatra is el fognak küldeni, ha a doki is ki tudja tapintani. A férfi nőgyógyászoktól sem kell félned, szégyellősnek lenni pedig pláne nem kell, bár tudom, hogy ez leginkább nem elhatározás kérdése. A lényeg, hogy nagyon gyorsan fordulj dokihoz, az ne lassítson benne, ha netán épp nőneműhöz nem tudsz menni! Ha nincs semmi bajod, akkor is az a legjobb, ha minél előbb megnyugodhatsz!
2009. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. aug. 5. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!