Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és kb. egy...

17 éves vagyok és kb. egy hónapja találtam egy csomót a bal mellemben. Elementmi nőgyógyászhoz, azt mondta kötőszövet és hogy figyelnem kell, ilyen fiatal korban nem lehet daganat. Találkozott már valaki vmi hasonlóval?

Figyelt kérdés
Csakhogy én még így is félek hogy ha nem is rosszindulatú, jóindulatú daganat akkoris lehet.
2010. nov. 1. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj oda rá, szerintem nem lehet probléma, ha a doki azt mondja. De ha nem bízol meg benne, menj el egy másik dokihoz is.
2010. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, nyáron én is találtam egy csomót a mellembe. Egyik nap még nem volt semmi, másnap éreztem, hogy fáj és megtaláltam. Aztán egy hét alatt elmúlt. Nem tudom mi volt ez, de nagyon megijedtem.Senkinek nem kívánom azt az érzést. És remélem, hogy nem daganatod van. Minden jót!
2010. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valóban nem nagy az esély arra, hogy rosszindulatú. Ne aggódj. Ha gondolod kérj beutalót emlő ultrahang vizsgálatra, azt a te korodban is elvégzik, és biztos eredményt ad. Egyébként 20 éves vagyok, és egy éve találtam én is egy csomót, és egyből ultrahangra küldtek, ahol kiderült, hogy fiboadenoma, teljesen jóindulatú, de félévente ellenőrizni kell.
2010. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy orvos úgy indít hogy-ááá fiatal maga még ehhez meg ahhoz..azt abban a pillanatban otthagyom,és másikhoz megyek.Az a dolga,hogy kizárja nehogy baj legyen.Nézesd meg az a biztos.
2010. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos,fontolgatom az ultrahangot mivelhogy ez a bizonytalanság kikészít..Mindenesetre köszönöm a válaszokat:)
2010. nov. 1. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel védekezel? mert ha fogamzásgátlóval , akkor attól lehet..Én is így jártam..abbahagytam, és rá 2 héten belül elmúlt..és hálisten azóta sincs semmi..persze nem szedek fog.gátlót.
2010. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek hiszel jobban? Egy orvosnak vagy egy csapat anonim "idiótának"
2010. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!