Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Elég...

Megnéznétek a görbémet? Elég furcsa mert kevés vérzés van de cikcakkos!

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 23. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg kicsit furi, szerintem, ha nem erősödik a vérzés és a hőd is fenn marad, akkor pár nap múlva csinálj egy új tesztet. Drukkolok!
2009. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásos vérzés barnás, darabos. Neked ilyen? Bár annak szerintem kicsit késő, hacsak nem volt egy későbbi spontán tüszőrepedésed.
2009. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Progeszteron rendben?
2009. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy gondolom, mint az előző válaszadó, ha a hőd fenn marad és a vérzésed nem erősödik, mindenképp vegyél egy tesztet, annyit megér :) Elképzelhető, hogy csak az időjárás játszik veled, az én vérzésemet is meghülyíti, így ne keseredj el akkor sem, ha nem vagy terhes, majd következő hónapban sikerül :) Írd meg az eredményedet mindenképp, nagyon kíváncsi vagyok! Remélem hasznos volt a válaszom :)
2009. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem darabos. Piros de kevés van ( 1 tisztasági betét elég). Prog. rendben! Orvos figyel ez a 4. Clostys hónapom. 2 éve próbálkozunk.
2009. máj. 23. 13:44
 6/6 A kérdező kommentje:
A hőm folyamatosan esni szokott mikor megjön. Látható a görbémen a múlt havi végénél is!
2009. máj. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!