Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után furcsa vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után furcsa vérzés?

Figyelt kérdés
Miután történt egy kis baleset szeretkezés közben, elmentem nődokihoz, és felírta a tabit. Kb 42. óra után jutottam hozzá suli miatt, és be is vettem. Elolvastam a tájékoztatót és az esetleges mellékhatásokat, de elég furák a tüneteim: fáradékonyság, levertség, ezek általánosak, de görcsöl, feszül a hasam. Menzesz előtt 1-2 nappal vettem be a tabit, és ma enyhén barnás-pirosas vérzésem volt..illetve csak nagyon enyhe valami. Azóta semmi.. szerintetek ez lehet mellékhatás? A menzeszem elég változó, van h 28-31 napon belül jön meg, de aggódok. Remélem nem vagyok terhes... nektek mik a tapasztalataitok?
2009. nov. 4. 21:07
 1/7 anonim válasza:
Hát nekem nincsenek ilyen tapasztalataim, de szerintem az a legjobb, ha megint ellátogatsz a nőgyógyászhoz, és őt kérdezed meg... Az a biztos:) Szerintem ne várj sokat... Jobb ha előbb megtudod, hogy nincs semmi baj, és nem kell aggódnod, viszont ha baj van, azt is jobb minél előbb tudni, akkor még lehet rajta segíteni:) Sok sikert! :)
2009. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én is vettem már be Escapelle-t, és utána én is elég rosszul éreztem magam. Levert voltam, fáradt és kb mindenhol eltudtam volna hányni magam.. (lehet, h közrejátszott, hogy utaztunk közbe, nem tom..) na és a mensesem nekem is késett asszem 6 napot, de utána megjött és minden visszaállt a normális kerékvágásba! Szóval szerintem nem lesz semmi bajod :)
2009. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nem késik, ma kellett volna megjönnie, és ma volt az a fura pecsétlő valami... de nem tudom, hogy ez így normális-e... persze azt tudom, hogy ez a tabletta eléggé felborítja a hormonháztartást, mégsem vagyok biztos. Mindenképp megyek dokihoz, mert volt rákszűrésem is, és vissza kell mennem az eredményért.
2009. nov. 4. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a barátnőmnek kellett egyszer sajnos bevennie.Miután bevette rá 1 hétre mintha megjött volna a mensie,de mivel a ciklusa közepén volt még csak,ezért valószinűleg az csak a tabletta egyik mellékhatása volt.később aztán rendesen megjött neki.De hát rosszullét meg efélék nem csoda...egy ilyen tabletta annyi hormont tartalmaz mint a teljes hónapra levő fogamzásgátló tabik egyben.Szóval nagyon durvák ezek a készitmények...sajnáltam is szegény barátnőmet,hogy ilyen helyzetbe kerültünk.De ezután az eset után letettünk az óvszerről(ugyanis kiszakadt) és átváltottunk a fogamzásgátlóra.Azóta semmi probléma nemadódott 1x se
2009. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam , hogy a menszesz előtt 2nappal vettem be azt hiszem , hogy 7-én vettem be és 9-dikén kellet volna megjönni, de majd csak 20-dikán jött meg, szóval egy jó pár napot késett.És még utánna való hónapban is késett egy hetet.Szóval szerintem nyugi!
2009. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, új fejlemény: a vérzés megint előjött, először sötét piros, majd barnás lett, de nem nagy a mennyisége... már végképp nem értem. Írtam nőgyógyászoknak is, de még egyik sem válaszolt.
2009. nov. 6. 00:17
 7/7 A kérdező kommentje:
...most meg már rendes vér... szerintetek ezt vehetem menzesznek? Remélem igen...
2009. nov. 6. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!