Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van okom arra...

Szerintetek van okom arra gondolni, hogy méhnyakrákom van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja rendszertelen a vérzésem,ami húslészerű, nagyon kellemetlen szagú,és két-három hetente jelentkezik.Az mellett elég sokszor fáj a hasam,és a köldököm környékén is.

Sokat fogytam mostanában,és pár hónapja nagyon hullik a hajam, és fáradékony vagyok mostanában.


2010. nov. 4. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltál szűrésen?
2010. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de miért nem mentél már el orvoshoz?

Ezen a fórumon hiába kérdezed, nem fog megoldódni a problémád! Akármi is, amit leírtál, nyilván NEM NORMÁLIS dolog, és ha nem fordulsz orvoshoz, MÉG ROSSZABB LESZ! Akkor is, ha nem méhnyakrák!

2010. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak nagyon el van savasodva a szervezeted, ez magyarárhatja az összes tünetedet. Én ugyan nem vagyok orvos, de ha irsz nekem e-mailt, akkor megmondom hova menj, én a helyedben nem az általános orvoslásra biznám magam.
2010. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam, de akkor minden rendben volt.Sajnos elég gátlásos vagyok,és nagyon nehezen szánom rá magam,hogy elmenjek, és igazság szerint nagyon félek is!
2010. nov. 4. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tavaly voltál, akkor 100%, hogy nincsen méhnyakrákod. Vmi fertőzésed van. Menj el orvoshhoz.

Én pedig pont az ilyen "kuruzslókban" nem bíznék, meg a savasodás elméletben.

Nőgyógyász az, aki meg tudja oldani a problémát.

2010. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly óta már egy év eltelt, itt az ideje az újabb vizsgálatnak. Mindenki utálja a nőgyógyászt, rá kell szánni azt azt öt percet, amíg a vizsgálat tart. De ezekkel a tünetekkel én a körzeti orvoshoz is elmennék és laborvizsgálatot kérnék.
2010. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1 év alatt akár méhnyakrákod is lehet, de az nem okozna ilyen tüneteket, viszont valami randa fertőzésed és valószínűleg cisztád is van, amiket, ha nem kezelnek, akkor ronda gondokat tud okozni



ja és a savasodás igaz, az emberek 100 %-nak savas gyomorsava pl ;) XD...a kuruzsló meg menjen a francba

2010. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem ismertem olyan nőt, aki szerette volna a nőgyógyászt :=), de a saját érdekünkben el kell menni évente a szűrésre, ha pedig valami szokatlant észlelünk, akkor azonnal! Kedves Kérdező! Ne halogasd a nőgyógyászati vizsgálatot, max. 10 percig vagy bent a papírmunkákkal, beszélgetéssel együtt, ennyit muszáj kibírnod az egészségedért! Jobbulást!
2010. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom a nőgyógyászom, iszonyú jó fej hapsi :)

Nyugi, szerintem nem rák, 1 év alatt ilyet az nem produkál, de menj orvoshoz, mert ez valami fertőzés lesz, ami elég súlyos károkat okoz kezeletlenül. Szóval mihamarabb doki. Szerintem az egészséged fontosabb, mint a gátlások.

2010. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz!
2010. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!