Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos folyás+viszketés? Mik...

Darabos folyás+viszketés? Mik a lépések?

Figyelt kérdés

gondolom gomba,

bejelentkezek orvoshoz,de addig is mit csináljak? canesten combit használjak 3 napig? utána kell ilyen tejsavas irrigálás?

:((


2010. nov. 5. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
rem nem candida ,mert olvastam hogy attól nehéz megszabadulni.
2010. nov. 5. 08:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez gomba! Igen Canesten kombi, és egyél napi 2 pohár natur joghurtot, ami helyreállítja a hüvely ph értékét, én nem irrigáltam.
2010. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hehe... kattanjatok már le erről a joghurt-kérdésről.

1. a mai joghurtok pasztőrözöttek és csírátlanok, ezért állnak el hetekig - semmi nincs bennük, ami hatna a hüvelyre, minden csak reklám

2. ha megeszed, max. a beleidet hozza rendbe


Kérdező, bejelentkezel orvoshoz. Pont. Megmondod, hogy nagyon sürgős, mert fertőzés és nagyon kellemetlen. Soron kívül kapsz időpontot, csak ne hagy lerázni magad. Ha azt mondják 2 hét, ismételd el, hogy nagyon sürgős, nem lehetne-e hamarabb.

Ha mégsem lehet, és TÉNYLEG gombád van, akkor a Canesten jó lehet, ha szerencséd van, akkor el is múlik tőle. Az irrigálás tilos, többet árt, mint használ.

2010. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nektek nem marta ki a gyógyszer ahogy folyt ki ott a gát résznél? nekem ott pirosas és ha pisilek és odacsorog akkor picit csípi.

remélem nincs semmi gond.:(és elmúlik

2010. nov. 8. 10:39
 5/5 anonim válasza:
Nekem is darabos folyásom van már harmadszor, kicsit viszket és kellemetlen szaga van.. nem éltem nemi életet amikor elősször észre vettem ezt a gondot, a nőgyógyász írt ki kúpot.használtam elmúlt..1-2 hónap és megint kezdődött :S akkor vett törletet is, de minden negatív lett szóval nincs ott semmi... írt ki más tablettát és elmúlt...de most valahogy megin vissza jött, élek már nemi életet de csak óvszerrel..tudom hogy nem a páromtól van..mi más lehet ez basszus? ez lenne a "normális"?
2010. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!