Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor húsdarabka...

Menstruációkor húsdarabka szerű dolog is jött ki, már régebben is észrevettem, de most újra. Nem hinnem, hogy ez normalis. Cisztához lehet köze?

Figyelt kérdés
Valakinek volt hasonló gondja? :( elég ijesztő. Kb 1 cm x 2 cm, ovalishoz hasonló alakú, régebben is ugyanilyen volt...
2010. nov. 8. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Pedig állítólag normális, ha nem túl sok, nekem is van kb a 2. v. 3. napon. Azt hiszem méhnyálkahártya darab
2010. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Te se tudom biosz óra helyett merre jártál... Tudod a méh nyálkahártyája ilyenkor leválik és vérrel együtt távozik a 2-3. nap környékén, kinek mikor. Tudod, ezért vérzel. Mert az leválik...
2010. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
haha, nagyon vicces vagy... meg jo, hogy tudom, hogy miert menstrualok. Csak erdekes, hogy a 8 ev alatt most volt ilyen, es meg par honapja max ketszer... nem hinnem, hogy azok a levalo szovetek ugyanezek lennenek. Erdekes lenne a tamponhasznalat... a nyalkahartya darabok nem lehetnek nagyobbak egy szilvamagnal... gondolom
2010. nov. 8. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megváltozik a menzesz, akkor orvoshoz kell fordulni. Megmondja majd, hogy normális vagy nem.
2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A menzeszem nem valtozott. Candidam van, az orvos azt mondta, hogy hulye vagyok, es ez most divat, azert maniazok en is... szoval orvoshoz nem megyek ennyivel. A candidat is magamnak diagnosztizaltam, tesztek igazoltak, megis ez lett... lehet, hogy tenyleg normalis ez, csak szerintem eszrevettem volna mar, ha rendszeres lenne
2010. nov. 8. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

jólvanmár, ha ilyen k.rva okos vagy, akkor nem kell itt kérdezősködni, diagnosztizáld magadnak, hátha megdöglesz... :) a társadalom máris jobb lenne.

amúgy meg tök normális, minden nővel történik ilyen, de ha ennyire fosol, akkor elhúzol orvoshoz, nem itt jártatod a szádat te hülye

2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Ha nem bízol benne, úgy látod, hogy leszarja a problémáid, akkor keress mást.
2010. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21,48-nak a lényeget tekintve igaza van, bár én kissé árnyaltabban fogalmaztam volna
2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

úristen te szőke vagy:)

mindennő tisztában van vele hogy az mi....menj dokihoz

2010. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:)) jezus, milyenek vagytok...

ez a honlap azert jott letre, hogy az emberek feltehessek azokat a kerdeseket, amelyeket masnak nem akarnak vagy nem tudnak. Ehhez kepest ti...

nem ertem miert regisztraltatok egyaltalan.

Nem tudhatja mindneki, hogy mi az, es engem nem gyoztetek meg, arrol, hogy igazatok van, mivel a stilusotokbol itelve tenyleg nagyon ertelmesek vagytok:))

Nyilvan en is a nyalkahartya levalasra gondoltam, de tul mas voltmint az eddig eszleltek. Orvos valasztas valoban szabad, de sem az idom sem a zsebem nem engedi meg, hogy vegigjarjam fel romaniat, mire talalok egy normalisat, tunetek nelkul elkuldenek a fenebe...

Lehet en kerdeztem butasagot, de lehet rendesen, turelmesen valaszolni, akinek ez nincs, az meg ne is faradjon az eszosztassal, nalunk nem tanitjak, hogy mekkora es hogyan nez ki a levalo nyalkahartya, ebbe a temaba pedig eddig nem botlottam, senkivel nem beszeltem errol.

2010. nov. 9. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!