Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekgyulladás vagy...

Petefészekgyulladás vagy vakbélgyulladás? Aki bármelyiken már áteset kérem irjon

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok. Múlt szerdán hajnalban rosszil lettem hányinger izzadás..másnap fájt a hasam, a fejem, hőemelkedésem volt. Pénteken elkezdett a bal oldalamon fájni a hasam. Ponotsabban bal alhas tájékán. Kizárásos alapon a petefészek ill vakbél gyulladásra tudok gondolni.

Akinek vakbélgyulladása van az kisugároz baloldalra úgy tudom.

Tudnátok írni pár tünetet, internetet olvasgattám a hasfájást hányingert..de mind a 2 gyulladásnál ezt irja:S

tegnap nem fájt a hasam ma ujra elkezdett, nem tudom hogy házi orvoshoz vagy nögyógyászhoz menjek.

tudtok tanácsolni valamit?


2010. nov. 8. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj háziorvoshoz, ő megnyomkodja a hasad és abból tudni fogja, hogy melyik verzió van nálad. De szerintem nem vakbél, mert az nem múlik el, ha egyszer elkezd fájni, akkor addig fáj amíg meg nem műtik, vagy amig nem perforálódik, de az már késő a betegnek. Menj háziorvoshoz.
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál.

Ha a vakbélgyuszi nagyon fájdalmas akkor biztos nem az fáj. Holnap rendel a nögyógyász, lehet bejelntkezek hozzá, nem árt ha kivizsgál

2010. nov. 8. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első hsz. írta. Háziorvosod megnyomkod és megmondja, hogy hová menj. A leírtak alapján nem valószínű a vakbélgyulladás, az nem "elmúlós-visszatérős" fájdalom.
2010. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Az a gondom hogy a háziorvoshoz délelött tudok csak menni bejelentkezve..de holnap rendel a nögyogyász késö délután ami nekem megfelelne, mert nappalis hallgato vagyok.

2010. nov. 8. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Vakbélgyulladásod biztos nincs, ha az lenne, múlt szerda óta már meghaltál volna...

A helyedben kérnék időpontot a nődokihoz, de mivel ott nem fogadnak azonnal, még ma elmennék a háziorvoshoz is, vesztenivalód nincs, hátha mond valami értelmeset.

2010. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:52 vagyok. Ebben az esetben ma délután irány a nőgyógyászat! Amúgy is ez a valószínűbb probléma.
2010. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, voltamnödokinál és kiderült h ciszták vannak a petefészkemben:S azt mondta ha szedni fogok fogamzásgátlot azok elmulnak, mert nem szedek jelenpillanatban.

cataflánt javasolt 2x1et

2010. nov. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!