Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog? Kicsit zavar.

Ez normális dolog? Kicsit zavar.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves vagyok, és lassan egy éve megvan. De még mindíg nem állt be, valamikor előbb jön meg valamikor később, és nem 4-5 napig tart hanem van mikor 20. A nőgyógyász aztmondta hogy ez még nem baj, mert 2 évig kell beállnia rendesen. Úgy vettem észre hogy most talán már jó, de nem. Október 30.-án jött meg, és 3 napja nem volt, és ma megint megjött. De a 30.-a és a november 4.-e között csak barnás folt volt inkább, ma már véres jött, és nagyon fájt a hasam. Tudom az normális ha fáj, de nagyon zavar ez az egész.
2010. nov. 8. 20:45
 1/6 anonim válasza:

20 napig megvolt? O___O

Szerintem jobb lenne felkeresned egy másik nőgyógyászt.Akármennyire normális én ezt furcsállom.

2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Bőven van még addig időd, hogy beálljon ez az egész. Készülj fel van amikor csúszik 1 hetet de lehet több is, vagy esetleg előbb megjön. Az alhasi fájdalom meg azért van, mert akkor lökődik ki a "cucc" (remélem érted)...nyugodj meg semmi baj sincs :)

2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előző...igen a 20 nap az tényleg sok
2010. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A nőgyógyász aztmondta hogy ez még nem baj, mert 2 évig kell beállnia rendesen"


Szerintem itt sem találsz okosabb embereket, mint a nőgyógyász. Még is csak ezt tanulta sok éven keresztül.

Ha nem bízol benne, akkor keress másik orvost.

De szerintem inkább jó, hogy nem akart hormonokkal tömni 14 évesen, mint ahogy manapság szokás.

Esetleg nézz utána neten a cickafark teának, az jó hatással van a menzeszre.

2010. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Nekem is 13 évesen jött meg. Volt, hogy nagyon sokáig meg volt. Nekem is ütötte párszor a 20 napot. Én nem mentem el nőgyógyászhoz nem zavart. Most 17 vagyok és rendesen beállt. (= Vagyis már 15 évesen beállt.
2010. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza volt a nőgyógyásznak, bár a 2 év, lehet kicsit több is.
2010. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!