Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég jött meg az első mensm...

Nemrég jött meg az első mensm vagyis előtte már többször is volt ilyen barnás izé de csak febr.25-én jött meg pirosan! Aztán márc.4-én lett vége kicsit sokáig tartott, majd most 2 hérte rá mgint van! Normális ez a zavar ha még csak nemrég volt az 1.?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked soknak tűnhet elsőre,de nem az.A bnőmnek mikor 1.jött meg 13napog volt meg.És igen,normális.2éven belül kell beállnia rendszeressé.

Nyugi,ez változó,nekem pl. megjött aug.7-én jött meg 1. és utána csak okt. elején(ez nem most volt.).

szval nyugi,van ilyen:)

114/L

2009. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Előző: 114 évesen még menstruálsz?? Más el se él addig..


(bocs, ezt nem lehetett kihagyni:-))

2009. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD köszi na választ remélem csak rossz mert minden véres :S
2009. márc. 12. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem nem rossz csak átíródott
2009. márc. 17. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem 12 évesen jött meg, először volt 3 alkalommal, kb 30 napra jött meg mindig, és utána kimaradt 10-11 hónap, aztán megjött, majd kimaradt 3-4 hónap, és megint megjött, és utána beállt fix kb 40 napra.
2009. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!