Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mit csináljak....

Nem tudom mit csináljak. Nagyon zavar. Ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A problémám az, hogy nincs mellem.. Szinte deszka vagyok. Sokkal több fiatalabb lánynak nagyobb a melle mint nekem. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de engem ez egyszerűen zavar. Már attól félek, hogy nem is fog nőni :/ Amúgy már lassan 2 éve menstruálok.
2009. szept. 23. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, még fog nöni - elöször is, ha két éve menstruálsz, akkor nemsokára megnönek. Remélhetöleg nem fogyózol vagy nem vagy nagyon sovány, mert a mellek nagyrészt zsirszövetböl állnak és ha nincs rajtad zsir, akkor melled se lehet.
2009. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány lehetsz.
2009. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
háthallod én 15 éves koromban szintén egy deszka voltam, most 24 vagyok és vannak melleim. kerekek, feszesek, formásak. valszeg a tieid is ilyenek lesznek majd. meglétod, idővel még büszke is leszel rá
2009. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez leginkább genetikai adottság.Ha a rokonságban körülnézel rájössz,hogy mire számíthatsz. Mellesleg én ennyi idősen 45 kg voltam és aránylag nagy mellel és nem súlyfüggő.
2009. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát..160 cm és kb 60 kg vagyok,nem fogyókúrázom..de azért nem ártana>< Rokonságot nézve..mindenkinek elég nagy mellei vannak.(:


Köszönöm a kommentárokat^^

2009. szept. 24. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

én is úgy éreztem 15-16évesen, hogy nagyon kicsik a melleim, de most így 18évesen már elég szép nagy mellekkel büszkélkedhetem:) Örülök is nekik, eddigi barátaim mind azt mondták, hogy ilyen nagy és formás mellekkel még nem volt dolguk:)

(persze lehet h minden csajnak ezt mondják, de én komolyan vettem és elhittem)


Ne izgulj, van még időd, hogy megnőjenek a melleid!

De semmiféleképpen ne tömd ki a melltartód, mert kinevetnek, ha nyáron meglátják, hogy nem is igaz amit ők hittek!


18L

2009. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!