Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt megelőző három-né...

Menstruációt megelőző három-négy nap nagyon erős derékfájásom van. Mi lehet az oka? Nyolc hónapja szültem, kb. három hónapja érzem ezt az erős derékfájást.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt bizonyára észrevetted már, hogy időnként változik a tested, a menstruációd és az azt kísérő tünetek sem mindig egyformák. Én úgy gondolom, hogy most egy ilyen "szakaszba" léptél, amikor ez a kellemetlen derékfájás jelzi a közelgő menzeszedet. Ahogy jött, úgy pár hónap múlva el is fog múlni és jön majd helyette valami más bosszantó tünet. Nekem volt időszak, amikor nagyon erős hasgörcseim voltak már néhány nappal előbb, máskor hányingerem volt, pár boldog hónapig pedig semmilyen kínzó előjele nem volt...

Ettől függetlenül, a magad megnyugtatására elmehetsz a nőgyógyászhoz, de valószínűleg ugyanezt fogja mondani.

2010. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!