Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok, tegnap...

36 hetes vagyok, tegnap délután olyan erős csípő és derékfájásom volt. Még a hasam is fájt olyan menszisen. Ezek már jóslófájások?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka alig aludtam hol elmúlt félórára utána megint jött. iszonyat volt . Most is enyhén érzem a fájásokat félek,hogy megint rossz éjszakám lesz.Minden órában pisilni jártam éjszaka,ezek is lehetnek jóslók?
2009. márc. 1. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 36 hetes vagyok. Magamról tudom, hogy ilyenkor az embernek már minden baja van. A mensis fájások szerintem jóslók, van akinek persze a derekából indulnak a fájások. Nekem már pár hete vannak jóslóim, egy keveset ereszkedett is már hasam. A védönöm és az orvosom szerint ezek normálisak. Szintén rosszul alszom, WC-re járok, vagy esetleg fájásaim vannak. Volt hogy másfél órán keresztül 10 perceseim voltak, utána pedig elmúlt.

Ha nagyon rosszul viseled, ülj be egy kád meleg vízbe, itt ellazulsz és a jóslók is(már amennyiben azok) elmúlnak.

2009. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!