Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+1 hetes pocis vagyok, és...

39+1 hetes pocis vagyok, és tegnapelőtt este erős mensiszerű fájdalmaim voltak, és erős derékfájásom. Ezek ugye komoly jóslófájások voltak?

Figyelt kérdés
Először félóránként jöttek a fájások,aztán elmentünk egészen a 11 percesekig,aztán egyszerűen elmúlt. :( Meddig húzhatom így ki még szerintetek?Tegnap beugrottam a kórházba nst vizsgálatra,és minden a legnagyobb rendben a kislányommal.Már nagyon várjuk a kis pocilakót. :)
2009. ápr. 20. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek bizony már a jóslófájások lehetnek,azt hogy meddig húzod nem tudni.Lehet 1-2 nap lehet hogy végig hordod a kiírásig.Nekem keményedett a hasam,de fájásaim nem voltak előtte.Csak mikor megindult a szülés,de akkor rohamszerűen jött 2-3 percenként.
2009. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 2 hete szultem,2 nappal a kiirt elott.Ugyanilyen fajasaim voltak elotte 2 nappal.Onnan tudtam hogy ez mar azaz a fajas,hogy egy pottnyit mar verezgettem is.Felhvtam a dokit,o mondta hogy ez mar az a tagulasos verzes.Figyeld a nyagdugot!A fajasok megnyitjak a mehszajat.Konyu szulest kivanok,es boldog babazast!
2009. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok!Végülis kedden (04.21-én) délelőtt megszületett a kislányom. :)) Tündéri szép baba,és nagyon könnyen szültem meg őt.Egy nagy élmény volt egész életemre!!!
2009. ápr. 27. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!