Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagy- és kisajkak közti...

A nagy- és kisajkak közti fehér váladék normális?

Figyelt kérdés
Szerintem azt a kis mirigyek termelik, de a barátom szerint ez nem egészséges. Hogy van ez? :S
2009. jún. 19. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem normális, ha viszket, fáj, ég a punci, kifejezetten büdös a folyás (nem a jellegzetes "punciszag") és színe van (pl. barna, sárga, zöldes), illetve ha túrós.
2009. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, de fürdésnél mindig alaposan mosd meg, esetleg tusfürdő helyett valamilyen intim mosakodót is használhatnál. (Nehogy sértésnek vedd, ezzel nem arra akartam célozni, hogy nem fürdesz rendesen, bár ezt csak te tudhatod :))

Csatlakozva az előttem szólóhoz, ezért orvoshoz fordulni fölösleges, de ha kellemetlenséget, viszketést okoz, akkor mindenképpen szükséges

2009. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, ha nem túl nagy a mennyisége. Én is úgy tudom, hogy ezt a mirigyek termelik. És mondok neked valamit: azt olvastam, hogy a férfiaknál is termelődik, és nem utal rendellenességre. Úgyhogy nyugtasd meg a barátodat, nincs semmi bajod.
2009. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!