Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves vagyok, és minden nap...

21 éves vagyok, és minden nap kell tisztaságit használnom, mert fehér folyásom van, olyannak érzem, mint mikor mondjuk elmegyek, és aztán kijön...Remélem nem nemi probléma?

Figyelt kérdés
érzem is mikor folyik, mint a menzeszt...remélem nem valami nemi gond lehet...
2009. jan. 10. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sztem érdemes lenne elmenned orvoshoz,mert ez sem igazán természetes,hogy annyira folyik.

Lehet vmi fertőzéses dolog is!

Mindenképp megoldás a doki!!!

2009. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.A fehérfolyás,ha nincs melléktünete, akkor az jelentkezhet akkor is ha éppen peteérésed van.Ha a fehérfolyásnnál, égő, esetleg viszkető , vagy maró jellegű érzésed van , az általában gombás fertőzésre utal, ami lehet candida stb...ez kialakul,hogy valahonnan gombás fertőzést kapttál.Ez lehet akár idegen wc, partner, vagy zuhanyzó stb...vagy a másik, hogy kicsit legyengült az immunrendszered pl.sok szénhidrátot fogyasztottál, stb..és az nem csak a bélbaktériumok flóráját, hanem a hüvely flórát is megváltoztatja.Ha sárgás vagy zöldes váladék ürül, az valóban fertözésre utal, ami a legtöbb esetben bakteriális, de ettől függetlenül lehet virusos is.És a legtöbb esetben gyulladással jár, aminek a tünete a sárgás , ill zöldes folyás.Mindenféleképpen menj el orvoshoz, ő majd alaposan megvizsgál, Kérdd, hogy vegyen le cytológiát, mert annak eredménye általában, célírányos kezelés javasol.Sok sikert..
2009. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!