Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami gond van a péniszemmel!...

Valami gond van a péniszemmel! Fáj és kicsit viszket is. Egészen élénkvörös színű és ilyen fehér kis akármik látszanak rajta. Ha hátrahúzom a bőrt rajta, akkor fáj leginkább. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne bekenni?
2010. febr. 21. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kenőcsöt vegyél.Valószínű,a partneredtől szedtél össze gombás fertőzést.De akkor őt is kezelni kell,különben ping-pong elven visszakapod,hiába kezeled magad.
2010. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és mielőtt kétségbe esnél,nem olyan fertőzés ez,ami megcsalás útján terjed,a nőknél gombás fertőzés könnyen kialakul,antibiotikum-kúra,melegvíz,nedves törölköző útján is!
2010. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2010. febr. 21. 22:44
 4/9 A kérdező kommentje:

Már vagy 3x bekentem ott alul(canesten),de még nem igazán érzek javulást.

Olyan,mintha a fitymám meg lenne duzzadva meg elég piros,és hát nem valami jó érzés hátrahúzni.

Ez akkor most fertőzés lehet vagy szűkület?

2010. febr. 25. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem elég a 3x-i kenegetés!Minimum 2 hét a kezelése,napi 3x!És igen,meg van duzzadva,vörös,ég!Majd a kezelés után fog teljesen elmúlni.Sajnos,ez ilyen hosszú idejű dolog.A férjemmel mi 10! évig szenvedtünk ezzel,mert én minden sz*rtól gombát kaptam,uszodától,melegvizes fürdőtől,antibiotikumos kezelés után stb...És hiába használtuk ezt a krémet minden szeretkezés előtt a férjemen,(orvos adta),szegény mindig elkapta...Aztán szülés után mintha elvágták volna,minden panaszom elmúlt.De ha bizonytalan vagy,vagy nagyon nem bírod elviselni,akkor menj el egy bőr,-és nemibeteg gondozóba,vagy magán orvoshoz,és biztos kapsz olyan gyógyszert,és tanácsot,ami gyorsabban hat...Kitartás!
2010. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de ha szűkületed lenne,az eddig is okozott volna problémát.Nem tudnád hátrahúzni,a vizelet pangana a fityma és a makk között,tisztítani se tudnád,és már gennyes gyulladt lett volna rég.Ha szűkület lenne,azt anyukád,illetve a gyerekorvos már kicsi korodban észrevette volna.
2010. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Akkor még kenegetem bőszen!

2010. febr. 26. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,addig nuku nemi élet!Legalábbis gumi nélkül nem,mert oda-vissza adjátok egymásnak.
2010. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre,hogy a makk alján van egy kis sebszerű valami,azt hiszem azért fáj annyira.
2010. febr. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!