Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Eléggé aggódom, mivel két hete késik a menstruációm. Amúgy szinte csak egy pár nappal szokott. Gondolom a menzesz felfázás miatt késhet vagy ki is maradhat?

Most milyen orvost keressek fel? a nőgyógyászt?

2010. nov. 13. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, hogy a felfázás miatt késik, és igen, nőgyógyászhoz kell menni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2010. nov. 13. 13:42 Privát üzenet
Ha a terhesség kizárható, akkor várj még, ha egy hónap kimarad, az se feltétlenül gáz. Amúgy igen, nőgyógyászhoz menj.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2010. nov. 13. 13:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de most lehet még azis közre játszik hogy ezmiatt ideges is vagyok...

# 3/8Időpont 2010. nov. 13. 13:47 Privát üzenet

Késhet betegségtől,felfázástól.Nem kell egyből megijedni.

Ha viszont úgyérzed hogy lehet terhesség is mert mondjuk nem védekeztetek akkor jobb a teszt aztán az orvos.A megnyugtatásod érdekében jobb megnézetni magad orvossal.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2010. nov. 13. 13:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

most nincs barátom, ugyhogy babáról nincsen szó, viszont a családban van olyan nő akinek cisztája van és ezért izgulok egy kicsit:S

# 5/8Időpont 2010. nov. 13. 13:50 Privát üzenet
nem mind1? Inkább örülj neki h késik, addig se fáj

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2010. nov. 13. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát nemtudom nézd, ha te ezzel ígyvagy... akkor meg minek irsz hogyha semmi használhatót nem mondassz?

# 7/8Időpont 2010. nov. 13. 13:58 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Na ha nincs barátod akkor a terhesség kizárva:)Ha nem szedsz fogamzásgátlót se,akkor teljesne normális ha késik.Ahogy írtam felfázástól is késhet vagy netán ha beteg voltál és szedtél gyógyszert,rengeteg oka van.Az hogy későik nem jelenti azt h cisztád van.Ha ennyire gyakori az ismerösök közt akkor évente ha emész a rákszürésre szerintem nem kell aggodnod.A magad megnyugtatása érdekében menj el ha nem voltál mostanában.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2010. nov. 13. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő alatt múlik el a felfázás?
Megeshet hogy a felfázás miatt késik a menstruációm?
Késik a menstruációm. Júliusban sajnos be kellett vennem egy 72 órás tabit, akár annak is lehet köze a mostani késéshez? Felfázás, stressz is okozhatja?
Lehetek e terhes mind ezek mellett? Vagy csak késik a felfázás miatt? Mit tegyek?
Késik a menstruációm, valami nyilal a hasamba, fáj a derekam, felfázás v terhesség?
Kb. 5 napja késik a mensim. A hasam kicsit szúrkál de igazán a keresztcsontom fáj hátul. Más tünetem nincsen! Tegnap teszteltem negativ lett. Lehet mondjuk betegség/felfázás...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!