Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az intim...

Mi a véleményetek az intim mosakodó gélről?

Figyelt kérdés

Én 4évig használtam és volt egy gombás fertőzésem. Azt hallottam,hogy nem biztos hogy lett volna fertőzésem ha nem használtam volna. Nem merem már használni:(


19/L


2010. nov. 14. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Na ebből megint vita lesz, jön majd a pro és kontra!

Szerintem jól tetted, hogy eddig használtad. Nem attól lettél gombás.

2010. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Felborítja a hüvely egyensúlyát, többet árt, mint használ. Kérdezd meg a nőgyógyászodat.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy emiatt van a gomba, azt kijöhet bármitől, elkapható wc-n, antibiotikumtól is lehet, fog.gátló rásegíthet, tisztasági betét is, főleg az illatos. Ettől függetlenül a mosakodó gél helyett ajánlom a baba szappant.

2010. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Baba szappant? Kösz! Ennél nagyobb hülyeséget még életemben nem hallottam!
2010. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én használtam 17 évesen,de abbahagytam.Most augusztusban volt egy enyhe fertőzésem.Stresszes időszakom volt.Az orvosom mondta,hogy ilyenkor a Ph érték,és a hüvelyi flóra megváltozik,és segít ebben az intim lemosó.

Több mint egy hónapig elég:)Annyit meg össze tudok spórolni magamnak:)

2010. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat(az értelmeseket). Beteg voltam antibiotikumot szedtem valószínűleg ettől lett a fertőzésem.Mondj újat mondtatok mert nem tudtam,hogy a tisztasági betét(illatosított) is befolyásolhatja ezt a dolgot!

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2010. nov. 15. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta használom és nagyon szeretem. Csökkenti a szőrtelenítés utáni irritációt is.
2010. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!