Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim mosakodó vagy sima...

Intim mosakodó vagy sima tusfürdő? Mit használtok?

Figyelt kérdés
Én nagyon régen intimet. De most több helyen olvastam hogy talán mégsem olyan jó? Nagyon gyakran van gombám, pont ez miatt használok ilyet. Akkor most még sem jó megoldás?
2011. szept. 12. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En regebben hasznaltam,majd ratertem az olajos tusfürdöre,meg vagyok vele elegedve,olvastam en is h. az intim mosakodo nem jo,de hogy miert,meg en sem jartam utanna.
2011. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Sima meleg víz.
2011. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mosakodótól volt mindig gombám, mióta sima meleg vízzel mosom, kb. 2 éve, nincs semmilyen panaszom.
2011. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
az intim mosakodótól van gombád, érdekes hogy aki használ ilyen borzalmakat mindnek van.sosem volt semmi problémám és csak is tusfürdővel mosakszom.
2011. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régen csak tusfürdőt használtam,mégis kijött a gomba meg egyéb. Úgyhogy biztos nem az intim mosótól van bajod. Persze a Sz.rtól lehet bajod,ha allergizál,de ezt a tusfürdő is megteszi. Én most találtam meg 30 évesen azt az intim mosót,ami nem csip,nem allergizál.
2011. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Yarra ***** válasza:
Az én nőgyógyászom annó azt mondta, hogy intim területen semmi esetre se használjak sima tusfürdőt mert megsérti a savköpenyt vagy mit, csak intim lemosót, amikor pedig megvan akkor csak simán meleg vizet. Ez azóta is bevált.
2011. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
a savas környezetet tökéletesen tönkreteszi az intim mosakodó mert elpusztítja a jó bacikat.mindenkinek sok sikert a gombásodáshoz, én ezeken csak nevetek.
2011. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát teszek egy próbát simával is.
2011. szept. 14. 09:08
 9/12 ptecus41 válasza:

Tiszta víz + Intim hab - ezt a nődokim is engedi!

Oka, hogy régebben sokszor voltam felfázva és meguntam, hogy mindig gyógyszert kellett szedni.

Az intim hab szépen megoldotta a dolgokat odalent!

2011. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De birom az olyan okos választ,hogy az intim mosó lemossa a savköpenyt,ezért jobb a szappan vagy sima tusfürdő. Miért,a szappan vagy a sima tusfürdő nem mossa le a savköpenyt?! Pont az intim mosó tartalmaz tejsavat,és gyengédebb,mint a tusfürdő!!!! Gondolkozzatok már,mielőtt hülyeséget irtok!!!
2011. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!