Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi alatt hogyan tisztálkodt...

Mensi alatt hogyan tisztálkodtok? Intim mosakodó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Rendesen lezuhanyzom normál tusfürdővel. A hüvelyemet belülről úgyse mosom,kívül meg jó a tusfürdő
2011. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodót felejtsd el, több kárt okozhat, mint hasznot hajt. A baktériumok egy része hasznos, a természetes védelem részét képezik. A fertőtlenítők meg nem tudnak különbséget tenni a hasznos és kóros között, kipusztítanak mindent. Zuhanyozz ugyanúgy mint máskor. Alulról meg az lenne ideális, ha minden wc használat után mosakodhatnál, de erre nincs mindig lehetőség, meg a mi kultúránkban nem is terjedt el széleskörűen.
2011. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Bizony intim mosakodó!!! Mivel a legtöbb tusfürdő szárítja a nyálkahártyát ezért menstruáció ideje alatt érdemes sőt ajánlott ezeket a készítményeket használnod .Elkerülhetőek vele a baktériumok által okozott fertőzések.
2011. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Az intim mosakodó szerek nem fertőtlenítők !!!Olyan tejsavat tartalmaznak amelyek normál körülmények között ,jelenleg is van az adott területen.A hüvely kiöblítése -mosása a legrosszabb dolog.Mivel ilyenkor ezeket a jó baktériumokat távolítod el.De nem reklám : lactacid femina.!!!!Ezt használd.
2011. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3. és a 4. volt korrekt válasz. AZ első 2 butaságot ír. Belülről megmosni???? :o meg ilyenek, hát ledöbbentem.

Amúgy én is lactacidot használok. Ha meg egy nap többször tusolok, akkor sima vízzel, mert a túlzott mosakodás sem jó.

2011. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg azon döbbenek le, hányan nem tudnak olvasni. Az képezhetné vita tárgyát, hogy jó-e az intim mosakodó, mert megoszlanak a vélemények. De hol olvastál te olyat, hogy belülről mosást ajánlott volna valaki?
2011. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A hüvelyt nem szabad mosni. Sőt, még a csikló környékéhez sem érhet(ne) semmilyen intim mosakodó, tusfürdő, szappan, stb!


Egyesek nagyon tájékozatlanok.

2011. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz!! Tégy belátásod szerint ,hogy milyen készítményt használsz vagy nem használsz.Végül is nem vagyunk egyformák .Én csak a saját tapasztalatomat írtam le.A lényeg,hogy gyakrabban tisztálkodj ezekben a napokban mivel menst.ideje alatt egy kicsit a méhnyak kitágul így a kórokozók könnyebben juthatnak a méhbe.
2011. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ptecus41 válasza:

Mensi alatt tiszta víz, és reggel - este tusolás!

Abban a pár napban nem szoktam intim habot használni,

de a többi napon igen!

Aki az intim hab ellen van - annak csak "gratulálni" tudok...

2011. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!