Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok. Még nem estem...

20 éves vagyok. Még nem estem át az első nőgyógyászati vizsgálaton, mivel nagyon szégyenlős vagyok. Főleg az zavar, hogy véleményem szerint, számomra ismeretlen ok miatt a bal oldali szemérem ajkam nagyobb mint a másik. Ez baj, vagy valaminek a jele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hi Csajok!

Első vagyok. Fogjátok fel ezt a dolgot úgy, hogy ha elmész bőrgyógyászhoz ő sem nézi a narancsbőrödet.

Egyébként nekem is van, nem is kevés és utálok nődokihoz járni, mert egy kiszolgáltatott helyzet de sajnos muszáj.

És tényleg nem nézi a combokat, sőt a méreteket sem, megnézi amit meg kell, és már tlejesen immunis arra amit lát...


Gondoljatok arra, ha babátok lesz akkor úgyis menni, szóval addig szokjátok az érzést.


Csak az elindulás nehéz, sok sikert! :)

2009. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint én. Én sajnos messze lakok Pesttől, úgyhogy az már akkor biztos, hogy együtt semmiképpen sem megyünk :))


Remélem sikerül erőt gyűjtened és ha elmész nem lesz rossz élmény.

2009. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lányok! Szerintem keressetek egy nőnemű nőgyógyászt. Én is így tettem, és ahhoz képest mennyire paráztam, felment a vérnyomásom, remegett a lábam, meg minden, nagyon pozitív élmény volt. Maga a vizsgálat kb. 5 perc volt (lehet hogy több, de nagyon hamar elrepült), meg 20-25 percet beszélgettünk. És még az is kiderült, hogy annak idején nála születtem. Sosem lehet tudni...
2009. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!