Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli rosszullét, megmagyará...

Reggeli rosszullét, megmagyarázhatatlan sírás. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok 11 éves lány vagyok és reggel mikor felekeltem rosszul voltam végülis este se voltam rendbe csak 3 órát aludtam nemtudom miért... Szóval reggel ülök az asztalnál és elkezdek pityeregni nemtudom miért utána próbálom visszatartani de csak rosszab lesz elkezdek bőgni... Persz a szüleim már rohannak is mi baj van de én nem tudok rá válaszolni... Ők azt feltételezik, hogy a pubertás vagy azért mert a 87 éves nagyapám nálunk lakik és agyérelmeszesedése van vagy mi.. na mindegy segítsetek mondjátok el mitől van S.O.S!!!!
2010. nov. 22. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
megjött már?..
2010. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nem...:S
2010. nov. 22. 19:29
 3/10 A kérdező kommentje:
egy napot kihagytam miatta a sulibólszerintetek érdemes még kihagyni 1-2 napot??
2010. nov. 22. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy menstruálni fogsz! A puncid már szőrös? Van fehérfolyásod?
2010. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szőrösödik... mi az a fehérfolyás??
2010. nov. 23. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
asszem rájöttem... :S
2010. nov. 23. 20:04
 7/10 A kérdező kommentje:
de lehet, h rosszul hiszem...
2010. nov. 23. 20:04
 8/10 Jadwiga válasza:
67%
Sajnos ez a hormonok miatt van. Mi nők, gyakorlatilag tehetetlenek vagyunk ellene. Ez van. Egész életünkben ez van, cikáznak a szervezetben, amikor rájuk jön. Pont a hétvégén beszélgettünk erről a családban, hogy milyen idegesítő, hogy egyik napon sírni tudnánk ugyanazon a dolgon, amit a másikon meg se hallunk vagy nevetünk rajta. Ne rágd magad. Legyints rá, ez csak a nőiség jele. Tanulj meg együtt élni a hormonokkal. A szüleid szerintem aranyosak.
2010. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hormonjaid valtoznak, de ezt megkell tanulnod kezelned, s nem megoldas az, hogy otthon maradsz.

Igyal kamillateat pl. ha teheted akkor csinalj minnel tobb programot a baratnoddel, vagy kezdjel el valamifele hobbit,olyan dolgot, ami erdekel pl.

A lenyeg az, hogy valamivel kikell toltened az idodet, amikor ugy erzed, hogy az, amit vegzel megnyugtat.

A nagypapad betegsege nem befolyasolhatja a Te lelki problemadat, ha csak nem erzel felelmet Vele kapcsolatosan.

Viszont egy oreg, idos ember mar olyan, mint egy gyermek, vagy pedig, mint az En papam volt, Aki szinten hasonlo betegsegben szenvedet, de agressziv megnyilvanulasai voltak, s mindig haragos volt pl., ez Engem is zavart, sot idegesitett, viszont En meg tul kicsi voltam ahhoz,hogy kezelni tudjam ezt.

Tehat figyeld meg onmagadat, mivel Neked kell tudni azt, hogy mi lehet ennek a viselkedesnek az oka. Derisd ki!

Nem szokott fajni a hasad? mivel a havi ciklus elo tunetei is lehetnek ezek.

2010. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tul sok édességet eszel, akkor egy idő után kiürül a szervezetedből a B-1 vitamin. Ennek lehet a jele az átmeneti depresszió. Vegyél B1-et, és mellé C-vitamint, igy nem fogsz rossz hangulattal ébredni. És ne egyél annyi édeset, fehér lisztből készült péksütiket, és egyéb édes dolgokat. A Kalcium-magnézium összeállitás is jó hatással van az idegrendszerre.
2010. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!