Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fájdalom? Már...

Mi lehet ez a fájdalom? Már nagyon idegesít, a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete kezdődöttn az egész, jobb oldalt a bordám alatt elég erősen elkezdett fájni, és ki is sugárzott a fájdalom az oldalamba és a hátamba. Aztán 2-3 nap múlva ez a fájdalom elmúlt és felváltotta egy másik. Ez már inkább egy zsibbadás-érzés, elég nehéz leírni, hogy hol(kb. a köldököm fölött, jobbra, szerintem az epém alatt. Ez pedig már olyan mintha a vesémbe sugározna ki. Sőt néha a medencém jobb oldalán ahol kitapintható a csont, ott érzek ilyen zsibbadás félét, meg úgy mindenfelé, már kezdek begolyózni, pedig nem is fáj szóval nem arról van szó, hogy erősen görcsölne(azt csak az első 2-3 napban éreztem az epémnél), hanem zsibbad, de már szinte mindenhol érzem az egész hasamban és gyomromban több helyen, de csak a jobb oldalamon. És folyamatosan fáj tőle hol a hátam hol a vesém tájékán, azt érzem mintha kisugározna a fájdalom. Napközben nem nagyon fáj, sőt ha mozgok, vagy tevékenykedek valamit akkor szinte semmit nem érzek, mindig este jön elő, amikor lefekszem. Szerintetek ez mi lehet???Már sokszor sírtam is mert még ha nem is fáj annyira, de azért elég kellemetlen ez az érzés. Vélemények?


20L


2011. aug. 7. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy első pár napban még a jobb combom hátsó részébe is kisugárzott a fájdalom. Aztán elmúlt az is.
2011. aug. 7. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl mélyre ment?...
2011. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el orvoshoz. Lehet epe,vese probléma,akár vakbél,de bélcsavarodás is. Ne várd meg,amíg a mentő visz el.
2011. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első köszönöm szépen az intelligens választ, de ezért kár volt még a gépedet is bekapcsolni.
2011. aug. 7. 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihez fordulhatnék? Háziorvosom elég rossz, mindig rámond valamit, hogy mi a bajom, pedig sztem nem is tudja.
2011. aug. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!