Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat utána...

Nőgyógyászati vizsgálat utána másnap érezhetek kellemetlen kicsit fájó érzést az alhasamban?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál és ahogy kivülről és belülről megnyomta az alhasam vagy a méhem(igazából nem tudom mit vizsgált ott) akkor is picit fájt és most is.Magától nem csak nyomásra érzékeny.

Azt szeretném kérdezni, hogy ez normális ez szerintetek? Ti is éreztetek már ilyet?


2009. jan. 14. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A doki méhet és környezetét tapogatja végig, és a technikájukban lehet eltérés. (van aki finomabb és van aki durvább mozdulatokkal vizsgál) Lehetnek ilyen érzéseid, de 1-2 nap és elmúlik szerintem.
2009. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rákszűrés után fájt a hasam pár napig pedig nem csinálta durván. Elég érzékeny területről van szó és nem meglepő ha kicsit fáj egy vizsgálat után, ne ijedj meg, el fog múlni.
2009. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!