Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja észrevettem egy golyó...

2 napja észrevettem egy golyó szerü kemény akármit a jobb mellemben, és fáj, ha hozzáér valami. Mi lehet ez? Kihez fordúljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok
2009. jan. 14. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem először menj el a háziorvosodhoz, és majd ő elirányít oda, ahová kell.

Sok szerencsét.

2009. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a hónaljad felőli oldalon van, akkor valószínűleg megduzzadt nyirokmirigy. Lehet akár attól, hogy meg fog jönni a mensid, vagy bármilyen banális fertőzéstől a szervezetedben (pl. náthavírus). Ha máshol, akkor viszont szólj inkább anyukádnak, hogy vigyen el dokihoz.
2009. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Ne ijedj meg! Nőgyógyászhoz kell menni, menj olyanhoz, ahol van ultrahang is. Ott a nőgyógyász megvizsgálja tapintással, majd ultrahanggal. Ilyen korban előfordul, hogy úgy érzed csomó, de ártatlan, csak a mell növekedése miatt van. Ciszta is lehet, ami visszahúzódhat később. Semmiképpen ne ijedj meg, minden rendben lesz. Menj el az orvoshoz, hogy megnyugtasson. :o)

2009. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

ne ijedjel meg! szerintem valami kis csomo megvan bevan gyulladva! de menj el a dokihoz!

2009. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!