Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet fájdalom mentessé...

Hogy lehet fájdalom mentessé tenni a tampon felhelyezését?

Figyelt kérdés
Már szűz ként is fájdogált, de mióta elvesztettem, egyenesen ordítani tudnék a művelet közben. Nagyon rossz, mert a betétet nem tudom elviselni. Van rá valami praktika?
2009. jan. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
találd meg a legkényelmesebb pózt, mást nem tudok javasolni. nekem a legkönnyebben úgy megy fel ha a wc szélére ülök x)
2009. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Én kifekszem az ágyon: hanyatt, aztán annyira nyitom szét a behajlított, felemelt lábaimat, amennyire lehet. Így eléggé széthúzza a "bejáratot", lerövidíti a hüvelyt és pikk-pakk bent is van. :-))) Az is elég könnyű volt, amikor az egyik lábamat feltettem a mosdókagyló szélére, és úgy nyomtam be.
2009. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan elméletem, hogy ha valami izgató dologra gondolok, akkor könnyebb, de ez nem volt így mert nagyon féltem, de hátha nálad sikerül. Jobb híján én is az utolsó válaszadó megoldását választottam. És a legkisebb típust, szűzeknek valót veszem, ha muszáj tampont hordanom, de inkább betétet hordok.
2009. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!