Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A génia 92 hüvelykúp használat...

A génia 92 hüvelykúp használata közben lehet-e nemi életet élni, vagy csak az eltelt 10 nap után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hüvelyfertőzés alatt nem élünk nemi életet, csak a teljes gyógyulás után. Másképp fennáll a veszélye a partner megfertőzésének, és a saját gyógyulás is elhúzódik.
2010. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt már csak a fertőzésre használt krém után használnám, ez egy hüvelyhelyreállító, amikor már elvileg nincs fertőzés, de a megleelő réteget visszaadja a hüvelyfalamnak. Akkor sem lehet, ha ez egy hüvelyhelyreállító kúp?
2010. nov. 30. 10:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a hüvelyflóra helyreállítót amúgy el lehet használni mind a 10-et? Vagy kötelező, mert olyan sok mindent ír ez a tájékoztató, nem baj ha egymás követő 10 napon elhasználom mindet? Bajom ugye nem lesz tőle? Vagy meddig? Augusztus óta szenvedek fertőzéstől ezért lenne olyan fontos hogy végre helyreálljon már.
2010. nov. 30. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a helyedben én inkább kivárnám a kezelés végét. Szerintem még sérülékeny lehet a nyálkahártya a hüvelyben a fertőzés és a fertőzés elleni kezelés következtében. Nem állt még helyre a hüvelyflóra a fertőzés és a kezelés utána. Így nagy eséllyel esel vissza, ha a hüvelybe kerül valamilyen kórokozó. Márpedig szex során ez igen valószínű. Ha egészséges a hüvely, akkor ez nem gond, mert a tejsavbacik rendezik, de ha még nem 100%-os a hüvelyflóra, akkor újrafertőződhetsz.
2010. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy részemről én tejsavas irrigálás párti vagyok. Ebben a kérdésben sokat írtam erről:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__13438..

2010. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akkor kivárom a végét, végülis már olyan mindegy, mert augusztus óta nem voltunk együtt a párommal, mert egy percre nem gyógyulta még meg, és nagy bízom benne, hogy ezúttal sikeres lesz a kezelés.


A tejsavas irrigálást én is végzem, hetente egyszer, nőgyógyász ajánlotta, és fogom is mivel úgy tűnik elég gyenge a szervezetem. Jut eszembe erről, gondolom a génia kúp alatt azért ne irrigáljak. Köszi a linket, majd olvasgatom hátha találok hasznos választ magamnak is.

2010. nov. 30. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:

A kúp alatt szerintem ne irrigálj és ne szeretkezzetek ( én legalábbis erre mindig figyeltem).

Csináld végig most a 10 napost, de ha használ és a későbbiekben elkezdenéd érezni, hogy gond van, akkor kezdd el és használd mondjuk 3 napig. Én így csináltam régebben és ezzel helyrehoztam magam.

2010. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó rendben akkor mellőzök addig mindent. Nekem colpo cleaner intim zuhanyom van nem túl nagy tartállyal és gyógyszertárban kikevert tejsavval irrigálok, de csak egyszer töltöm tele a tartályt, az elég? Nem baj hogy olyan kicsi, nekem még elég kellemetlen és szenvedés az egész.
2010. nov. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!