Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet összefüggés az egy...

Lehet összefüggés az egy héttel hamarabb bekövetkező vérzésem és az a ma esti eset között, hogy a ház előtti sarkon összepisiltem magam, mert olyan szinten nem tudtam visszatartani?

Figyelt kérdés
Már ez is furcsa, hogy 28 éves korom ellenére ma egy héttel hamarabb volt szükség betétre, de az még jobban megijesztett, hogy elindultam hazafelé munkából, félúton rámjött a vizelési inger, majd az egyórás út végén olyan szinten kellett már pisilnem, hogy bármennyire is próbáltam visszatartani, képtelen voltam, és egész egyszerűen összepisiltem magam a ház előtt :-( A barátom meg otthon volt, ott zokogtam, mert már nem csak betét kell, hanem Tenalady is?! Mi a szar ez? :-( Sosem fordult elő még ilyen. Van hogy a négyórás vonatutam kibírom, most meg egy órát sem.
2010. dec. 1. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam egy fórumot,sok mindenkivel elő fordult már ez kortól függetlenül,csak nem hangoztatják.Állítólag ilyenkor valami szexuális izgalom is előbukkanhat,amit nagyon nem tudok elképzelni,viszont sokan attól jönnek izgalomba,hogy sokáig visszatartják,majd nyílvános helyen eleresztik magukat:)Ez elég érdekes:)Ne dramatizáld túl ezt az egy alkalmat,ha már nagyon-nagyon kellett pisilni,hát ez történt,és kész.Ha többször előfordulna,az más eset lenne.
2010. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uh, hát nem tudom ki lehet az a beteg barom, mindenesetre én semmilyen szexuális izgalmat nem éreztem... sokkal inkább elsüllyedtem szégyenemben és ugyanakkor meg is ijesztett.
2010. dec. 1. 01:49
 3/9 anonim válasza:
Nem vagy stresszes?Úgy tudom a stressz is okozhat ilyet.
2010. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, a múlt hetem eléggé cifra és feszült volt, végül is elképzelhető. A korábbi vérzés még oké is lenne, de a vizelési ingerre is ilyen durván kihatna?
2010. dec. 1. 02:27
 5/9 anonim válasza:
Szerintem a vérzés is a stressznek tudható be.Nem voltál felvázva mostanában?
2010. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor a méhed nyomhatja a hólyagodat.
2010. dec. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mióta az új munkahelyemen dolgozom 22 éves létemre már 2 szer bepisiltem mikor felkeltem és még aludni is alig tudok most is már 3-kor felkeltem annyira stresszes és ideges vagyok + szar ez a munka a hely is és még az emberek is akikkel együtt dolgozom ez simán a stressz javára írható! Először én is meglepődtem meg féltem sőt rettegtem, h mi ez, de mint mondtam ez csak a stressz! Egyébként előtte sose fordult elő velem ilyen és lekopogom, h az utóbbi 1 hónapban sem bár még mindig ugyanott dolgozok és ugyanolyan szar!
2010. dec. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet felfázás is, én megnézetném magam a helyedben, nődokival vagy urológussal.
2010. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
71%

Jó, hogy elolvastam ezt a kérdést! :)


Ugyanis velem is hasonlók vannak évek óta.

Volt, hogy 2 lépéssel a wc előtt ment be az egész. Volt, hogy az utcán. Egyszer egy randevú szerűn. Volt, hogy tanórák között.

Én is alapjáraton sokáig tartom vissza, ha a helyzet megkívánja, de van, hogy előfordul, kb egy órája tartogathatom már, kibírhatatlan és megy is be.


Sokáig meg voltam rémülve, mi lehet, de itt olvasom, mással is megtörténik.

2014. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!