Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki nem izzad, vagy...

Ha valaki nem izzad, vagy rettentően keveset, akkor az valami hormonális probléma miatt van?

Figyelt kérdés

Az unokanővéremnél figyeltem meg, hogy ő abszolút nem izzad, szinte soha, sehol. Rá is kérdeztem nála, és azt mondja ő is észrevette, hogy nyáron 30 fokban is csont száraz mindenhol, de ő örül neki, amit persze meg is értek:) Akkor kezdett számomra ijesztő lenni a dolog, amikor elkezdtünk együtt aerobikra meg spinningre járni. Mindenkiről szó szerint szakadt a víz, de neki épphogy picit nedves volt a homloka, és nem azért mert nem csinálta rendesen a feladatokat. Ráadásul egy ismerősöm beleültette a bogarat a fülembe, amikor a hormonproblémák tüneteiről beszélgettünk. Azóta ismét felhoztam a témát az unokanővéremnek, de szerinte csak jó géneket örökölt.

A kérdésem az lenne, hogy tudja valaki, hogy ez minek lehet a tünete, vagy állhat valami probléma a háttérben? Abban reménykedek hátha valaki már tapasztalt hasonlót és tud mondani néhány információt.

Ja ő 23 éves.


Köszönöm a válaszokat!

20L


2010. dec. 1. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen probléma, de ne normális. Valami a hőháztartásával van. Ha nyáron nem izzad, könnyen kaphat hőgutát.
2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg normális! én se vagyok túl izzadós! vannak ien emberek. ne aggoggy szerintem nincs baja ha viszont ettöl nam nyugszol meg, talán kérdezz rá egy szakemberre!
2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!