Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves vagyok, cypromixet...

18 éves vagyok, cypromixet tablettát szedek. Ma reggel szagtalan barna folyásom volt. Szerintetek az mitől lehet? Elképzelhető, hogy megint megjön?

Figyelt kérdés
A tabletta azonban 5 napja elfogyott, és nem tudtam még beszerezni újabb dobozt. A menstruációm május 3. án jött meg.4 napja gyomorrontásom volt, és sokat hánytam.Előre is köszönöm a válaszotokat. Erika
2010. máj. 14. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
nem ilyen gyógyszert kellene szedned ha nem szoptatsz. Egyébként ha sokat hánytál és nem potoltad a kimaradt szemet/szemeket akkor én aggódnék a terhesség miatt.De lehet,hogy cska azért van barna folyásod mert nem kezdted el a kövi levelet
2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez elég zavaros. Elfogyott? Beszedted a 21 szemet, és azért fogyott el, nem? Mert akkor kell 7 napos szünetet tartani...

7 napos szünetben meg meg kell jönnie a menzesznek, arra utal a barna folyás. De így sem stimmel. Légyszi írd le normálisan, hogy mikor kezdted a tabit szedni, hány napig szedted, miért fogyott el, mikor kellene a következő levelet elkezdened, mert ez így értelmezhetetlen.

2010. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!